YouTube, yıl sonunda Rewind yerine interaktif bir canlı yayın etkinliği yayınlayacak

YouTube, yıl sonunda Rewind yerine interaktif bir canlı yayın etkinliği yayınlayacak

16
0
PAYLAŞ

YouTube, yıl sonunda Geri Sar yerine etkileşimli bir canlı yayın etkinliği yayınlayacak

Yakın zamanda yıl sonu “Rewind” videolarını iptal eden ve artık Rewind videoları yayınlamayacağını açıklayan YouTube, 16 Aralık’ta 24 saat interaktif canlı yayına ev sahipliği yapacağını duyurdu. BTS ve Doja Cat gibi tanınmış isimler ‘Escape2021’ adlı etkinlikte yer alacak.

Popüler video platformu YouTube, kullanıcı ve içerik üreticisi ağının genişlemesi bir yılı tek bir videoda özetlemeyi imkansız hale getirdiğinden, kısa süre önce Rewind videolarını kalıcı olarak durduracağını duyurdu. Bunun yerine, şirket bunu 1 Ocak’ta duyurdu.

Habere göre Engadget’ın Aksam.com.tr sitesinde yer alan habere göre; Kullanıcılar, canlı sohbet alanı aracılığıyla bu yılın trendleriyle ilgili etkinliklere anında katılabilirler. Etkinliğin tüm görevlerini yerine getiren izleyiciler, ünlü bir ismin müzikal performansını izleme hakkına sahiptir.

Dünya çapındaki tüm izleyicilerin katılabileceği canlı etkinlik 3 ayrı bölümden oluşuyor. Bölümler Türkiye saati ile 08:00, 20:00 ve 03:00’da başlamaktadır. ‘Escape2021’ etkinliği de; İngilizce’ye ek olarak, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Endonezyaca, Japonca, Korece ve Portekizce olarak da yayınlanacak.

DÜNYA ÜNLÜ İSİMLER CANLI PERFORMANSLA ETKİNLİKTE KATILACAK

Öte yandan YouTube, BTS ve Doja Cat gibi dünyaca ünlü isimlerin “Escape2021” etkinliğinde canlı performanslarla yer alacağını belirtti. Bununla; Etkinliğe Mark Rober, AyChristeneGames, Muselk ve Jelle’s Marble Runs gibi birçok ünlü YouTuber’ın da katılacağı belirlendi.


  • Youtube
  • youtube’u geri sar
  • youtube kaçış2021
  • kaçış2021
  • YouTube Escape2021 etkinliği
  • bts
  • doja kedisi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK