TOGG yeni logosuyla ABD’ye gidecek

TOGG yeni logosuyla ABD’ye gidecek

26
0
PAYLAŞ

TOGG yeni logosuyla ABD'ye gidiyor

2022 yılı sonunda üretime girecek olan SUV modelinin de sergileneceği fuarda yeni TOGG logosu da tanıtılacak.

Türkiye Otomobil Girişim Grubu (TOGG), 5-8 Ocak tarihleri ​​arasında ABD’nin Las Vegas kentinde gerçekleştirilecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’ye (Consumer Electronic Show) katılacak. 2022 yılı sonunda üretime girecek olan SUV modelinin de sergileneceği fuarda yeni TOGG logosu da tanıtılacak.

Ayrıca TOGG’un geleceğin mobilitesi, akıllı arabalar ve akıllı şehirlere yönelik vizyonu paylaşılmalıdır. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş ve üst düzey yöneticilerin yer alacağı fuara TOGG yönetim kurulu üyeleri de katılacak.

Tüketici elektroniği alanında dünyanın en büyük ticaret fuarı olan CES, son yıllarda otomotiv markalarının da gözdesi haline geldi. Otomobil üreticileri Detroit, Frankfurt, Paris gibi otomobil fuarları yerine teknoloji şirketlerini bir araya getiren CES’i tercih ediyor. 159 ülkeden 1900’ün üzerinde firmanın katıldığı fuarda BMW, Daimler (Mercedes-Benz), Hyundai, GM ve Stellantis gibi otomobil üreticileri de yer alıyor.

CES, sadece yeni ürünlerin sergilendiği değil, aynı zamanda dünyanın geleceğini şekillendirecek fikirlerin tartışıldığı ve tartışıldığı bir ortam sunuyor. Fuar boyunca üç gün boyunca yüzlerce konferans gerçekleşecek.

Birçok sektörden uzmanlar “gelecek” hakkında konuşacak. 2020 fuarına katılan Karakaş, bir toplantıda konuşma yaptı.

FARPLAS FUAR KATILIMI

Otomotiv sektöründe 50 yıla yakın bir geçmişe sahip olan Farplass, Las Vegas’ta yerini alıyor. Şirketin Fark Laps girişimi, çığır açan mobilite çözümleriyle yarının akıllı ulaşım teknolojileri için çözümler geliştiriyor.

Gıda ve tarım şirketi Vahaa Dikey Tarım Çözümleri ve Teknolojisi de fuarda yer alıyor.


  • TOGG
  • yerli araba togg
  • TOGG’un yeni logosu
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK