Toplantıda geçen diyalog herkesin dilinde! Vitor Pereira'dan yönetime olay cevap

Toplantıda geçen diyalog herkesin dilinde! Vitor Pereira'dan yönetime olay cevap

22
0
PAYLAŞ

Toplantılarda diyalog herkesin ağzında!  Vitor Pereira olaylarına yönetim yanıtı

takvim

Vitor Pereira ile yollarını ayırmayı planlayan Fenerbahçe, Portekizli yöneticiden şok bir yanıt aldı. Lacivertli teknik direktörlerden Selahattin Baki, önceki gün Vitor Pereira ile bir araya geldi. Görünüşe göre kritik görüşmede Selahattin Baki, Pereira’ya “Bu iş yanlış, işi bırak” dedi. Portekizli teknik adam Baki’ye “Başarısız olduğumu düşünmüyorum. İstifa gibi bir fikrim yok” dedi.

Victor Pereira ayrılık yollarında FenerbahçeSanki ona sorun çıkaracak gibi. Takvim haberlerine göre Yönetim, Blues Jaune-Marine’in göndermek istediği Vitor Pereira’dan geldi. Bir gün önce Portekizli teknik adamla kritik bir görüşme yapmış olmak, Selahattin Baki, aldığı yanıtla adeta şok oldu!

VITOR PEREIRA’DAN SELAHATTİN BAKİ’YE: İSTİFA İSTEMİYORUM!

Önceki gün Vitor Pereira ile karşılaşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki, Portekizli teknik adamdan aldığı yanıtla buzları kırdı! Selahattin Baki Pereira’daSorun değil, görevi bıraksan iyi olur. anlayışınızı rica ediyoruz’ dedi ama Vitor Pereira’dan beklenmedik bir yanıt aldı:

Başarısız olduğumu düşünmüyorum. Neden bırakayım? Durmak için hiçbir fikrim yok.

VITOR PEREIRA İLE BİR GÖRÜŞME DAHA

Vitor Pereira ile yaptığı görüşmeden istediği sonucu alamayan yönetim, duruma çözüm arıyor. Yönetim tek taraflı olarak Pereira’yı görevden alırsa bunun bedeli ağır olacaktır. Başkan Ali Koç ve liderlerinin ortak paydada buluşabilmek için Pereira ile bir görüşme daha yapacakları öğrenildi.

(Takvim)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK