Sadettin Saran ilk kez açıkladı: Aday olacağım

Sadettin Saran ilk kez açıkladı: Aday olacağım

15
0
PAYLAŞ

Sadettin Saran ilk kez açıkladı: Aday olacağım

Fenerbahçe’nin eski yöneticisi ve iş adamı Sadettin Saran, Sarı-Mavililerin bir sonraki kongresinde cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı. İTÜ Bilgi Teknolojileri Zirvesi’nde konuşan Sadettin Saran, cumhurbaşkanlığına aday olacağını ilk kez açıkladı.

Fenerbahçe’nin eski liderlerinden Sadettin Saran, Sarı-Mavililerden cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı. Sadettin Saran, İTÜ Bilişim Zirvesi’ne yaptığı açıklamada, bir sonraki Fenerbahçe Kongresi’nde cumhurbaşkanlığına aday olacağını açıkladı. Saran konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Fenerbahçe’nin durumu daha iyi olabilir ve olacak. Bana gelince, bunu hiç gizlemedim, herkes yönetime gelerek kendini tanıtıyor, yönetici oldukları için çok heyecanlılar. Yönetim kurulunun en küçüğüydüm. dedi kendi kendine: “Ya bir işe yaramazsam?” Fenerbahçe Bana çok şey kattı. Dedim ki: “Bir gün hayalim Fenerbahçe başkanı olmak. Etrafımda hayali başkanları olan insanlar istiyorum. Paylaşalım. Bir sonraki olağan kongre için aday olacağım. Her şey değişir, Fenerbahçe şampiyonluğa giderse ben aday olmayacağım. Ama bu şartlar böyle devam ederse ben

ALİ KOÇ’UN 3 YIL DAHA FAALİYETTE AMA…

2018’de Fenerbahçe başkanlığına seçilen Ali Koç, 2021’de yapılan seçimlerde ikinci kez kulübün başkanı oldu. Koç’un görev süresi 3 yıl daha devam ediyor ancak ‘bir karar verilebileceği’ tartışılan konular arasında. kötü gidişattan dolayı sezon sonunda yapılmıştır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK