ÖZEL! Şenol Güneş hayırlı olsun

ÖZEL! Şenol Güneş hayırlı olsun

16
0
PAYLAŞ

ÖZEL!  Şenol Güneş'in ikinci sezonu Beşiktaş'ta başladı.

AKŞAM özel haberleri
Şafak GÖZMEN

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Şenol Güneş ile görüştüğü ve her konuda anlaştığı kaydedildi… Şenol Güneş devre arasında kadroyu devralacak. Tecrübeli teknik adam Beşiktaş, Başkan Ahmet Nur Çebi’nin ısrarıyla ilk maçını Çaykur Rizespor’a karşı oynayacak.

Sergen Yalçın’ın istifasının ardından teknik direktör arayışları sürüyor. Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş olacak…

Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu toplantısında Şenol Güneş’in adını anmasına rağmen bazı yöneticilerin deneyimli teknik direktöre itiraz etmesi üzerine, “Adaylarınız kimler? ” Soracaktı. Ardından bazı isimler basına yansıdı ve anlaşmaya varıldığı iddia edildi. Ancak bu isimler toplumda kabul görmeyince, yol enol Şenol Güneş’e döndü. Güneş’in yönetimindeki bazı isimler onu istemediği için çekimser ama bu Başkan Çebi’nin ısrarı üzerine yeşil ışık yakacaktı.

ŞENOL GÜNEŞ, ÖNDER KARAVELİ TAKIMININ ÜZERİNE ALINACAK

Siyah ve beyaz, Fenerbahçe derbi dahil. Göztepe ve İttifak Holding Konyaspor maçlarına Şef Karaveli yönetim altında olacaktır. Şenol Güneş, ilk yarının sonunda takımı devralacak. İkinci yarının ilk maçı Çaykur Rizespor Mücadelede takımı Şenol Güneş yönetecek.

PORTEKİZ BASIN: BRUNO PINHEIRO OLMAYACAK

Öte yandan Portekiz basını Bruno Pinheiro’nun Beşiktaş ile anlaştığını iddia etse de 45 yaşındaki teknik direktör Siyah Beyazlı takımda olmayacak. Aynı şekilde Başkan Çebi de Pinheiro’yu istemiyor.

ÖZEL! Galatasaray’da skandal: İki yönetici yemin ettiği için “Burak” oldu!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK