Kadınlarda derbi heyecanı! Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya

Kadınlarda derbi heyecanı! Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya

16
0
PAYLAŞ

Kadınlar için derbi heyecanı!  Beşiktaş vs Fenerbahçe

Beşiktaş Vodafone ile Fenerbahçe bugün Kadınlar Süper Ligi’nde karşı karşıya gelecek. Vodafone Park’ta oynanacak maç saat 15.00’te başlayacak.

TURKCELL Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde derbide heyecan dorukta. Beşiktaş Vodafone ile Fenerbahçe bugün A Grubu’nda karşı karşıya gelecek. Vodafone Park’ta oynanacak maç saat 15.00’te başlayacak. Maçı hakem Neslihan Muratdağı yönetecek. Beşiktaş geçen sezonu şampiyon bitirdi. Fenerbahçe kadın futbol takımı, tarihindeki ilk resmi maçını oynayacak. Fenerbahçe gibi Galatasaray da sezon başında kadın futbol takımını kurdu.

BAŞARILAR DİLERİZ

Vodafone Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Kadın erkek eşitliğini her alanda savunmaya devam ederken, kadınların futboldaki varlığını desteklemek ve artırmak istiyoruz. Bu inançla 9 yıldır futbolun içinde “Ben varım” diyen, takımımıza adını yazdıran Beşiktaşlı kadın sporcuları destekliyoruz. Ana sponsor olmaktan gurur duyuyoruz. Beşiktaş Vodafone kadın futbol takımına Fenerbahçe’ye karşı oynadıkları mücadelede başarılar diliyoruz.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK