Galatasaray'da galibiyetin sırrı ortaya çıktı

Galatasaray'da galibiyetin sırrı ortaya çıktı

59
0
PAYLAŞ

Galatasaray'a zafer getiren konuşma netlik kazandı

Fanatik

Göztepe maçını arkadan kazanan ve rahat bir nefes alan Aslan’ın sırrı ortaya çıktı! Maçın devre arasında önce Muslera’nın ardından Fatih Terim’in duygulu konuşmasından tüm oyuncuların olumlu etkilendiğini öğrendik.

Galatasaray’ın açılış 45 dakika ile 45 saniye arasında Göztepe karşısında imajını değiştiren detaylardan biri de ortaya çıktı. Takım kaptanı Fernando Muslera ve teknik direktör Fatih Terim’in devre arasında futbolcuları çok duygulandıran bir konuşma yaptığı öğrenildi. Öncelikle Uruguaylı kaleci Muslera, “Bu futbol bize hiç yakışmıyor. Biz bundan çok daha fazlasıyız. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Sahaya çıkıp her şeyi değiştirebiliriz. Her zaman bizim elimizde. Bunu yapmak bizim elimizde. doğru. Elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız ve ne kadar iyi bir takım olduğumuzu göstermeliyiz. Bunu bir kez daha kanıtlamamız gerekiyor” dedi.

“Bu bizim diriliş maçımız”

Muslera’nın ardından Terim’in de öğrencileriyle konuşarak motive etmeye çalıştığı bildirildi. Fatih, konuşmasına “Bu bizim diriliş maçımız” diyerek başladı ve “Biz harika bir takımız… Biz Galatasarayız… Herkese hatırlatmalıyız. Harika bir takım olduğumuzu göstermek için elimizden geleni yaparak bu oyunu dönüştürmeliyiz. Sadece kazanmaya ve bunu bir final maçı gibi yapmaya odaklanmalıyız.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK