'Bugün İstanbul'a gelecek' deniyordu! Bruno Pinheiro'nun açıklaması Beşiktaş'ı şok etti!

'Bugün İstanbul'a gelecek' deniyordu! Bruno Pinheiro'nun açıklaması Beşiktaş'ı şok etti!

22
0
PAYLAŞ

Bugün İstanbul'a geleceğini söylediler!  Bruno Pinheiro'nun açıklaması Beşiktaş'ı şok etti!

Beşiktaşlı Bruno Pinheiro’nun hayalleri son anda suya düştü! Bruno Pinheiro, Estoril’in Famalicao’yu konuk ettiği maçın ardından takımda kalacağını söyledi. Pinheiro, ?? Konu kapandı! Buradayım, takımdan ayrılmıyorum. Kulübüm konuyla ilgili bir açıklama yayınlayacak ?? kayıt edilmiş.

Sergen Yalçın’ın ardından teknik direktör arayışına devam eden Beşiktaş, Bruno Pinheiro’dan kötü haber aldı. Beşiktaş’ın prensipte anlaşmaya vardığı Bruno Pinheiro, dün akşam oynanan Estoril maçının ardından konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Buradayım, takımdan ayrılmıyorum” dedi.

BRUNO PINHEIRO ŞOK BEŞİKTAŞ’TA: KONU KAPATILDI, BURADA KALDIM

Bruno Pinheiro’nun depremi Beşiktaş’ta oluyor! Siyah-Beyazlılar’ın anlaştığı ve bugün İstanbul’a geleceğini iddia eden Bruno Pinheiro, kulübü Estoril’de kalacağını açıkladı. Portekiz liginde oynanan Estoril-Famalicao maçının ardından konuyla ilgili konuşan Bruno Pinheiro, “Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Estoril kulübü bununla ilgili bir açıklama yapacak ama dava kapandı. ” Burdayım takımdan ayrılmıyorum Estoril yarın açıklama yapacak sanırım ama bu konu kapanmış burda kalıyorum veda mesajı yok dava kapandı bu konuyu konuşmak istemiyorum .

ADNAN DALGAKIRAN Dün “İMZALAMAYA GEL” DEDİ

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran dün Bruno Pinheiro’nun kısa süre sonra İstanbul’a gelip sözleşme imzalayacağını söyledi. Siyah beyazlılar, Pinheiro’dan gelen bu haberin ardından diğer teknik direktör adaylarıyla görüşecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK