Bruno Pinheiro Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de

Bruno Pinheiro Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de

14
0
PAYLAŞ

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bruno Pinheiro, Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de.

AKŞAM
Şafak GÖZMEN

Beşiktaş ile 1,5 yıllık sözleşme imzalamak için bugün İstanbul’a gidecek olan Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro, yardımcılarıyla birlikte toplam 600 bin euro alacak. Derbiyi tribünlerden takip edecek.

Sergen YalçınBeşiktaş’ın istifasının ardından hocanın belirsizliği sona erer. Kara kartal kafası Ahmet Nur Çebionayı ile bu konuda yetkili müdür Ceyhun Kazancı, Bruno Pinheiro onunla bir buçuk yıl anlaştık. Portekizli teknik adamın İstanbul’a gelme planı Estoril Kulübünün kalması konusundaki ısrarı nedeniyle ertelendi. Ancak Portekizli genç teknik adam Estoril’in 5 yıllık sözleşme uzatma teklifine rağmen, BeşiktaşTekrar kullanacağını söyledi.

BİZE GÖRÜN PROFESÖR

Dün akşam Estoril ile veda maçına çıkan Bruno Pinheiro’nun bugün veya yarın İstanbul’a gelerek derbi maçını tribünlerden izlemesi bekleniyor. Beşiktaş’ın daha önce oynadığı tüm maçları takip eden Portekizli genç teknik adam Bruno Pinheiro, derbi kadrosuna müdahale etmeyecek ancak kadroyu hazırlayacak. Şef KaraveliAyrıca görüş talebinde bulunulması durumunda izlenimlerini ve tavsiyelerini kendisiyle paylaşacağını da öğrendik.

AYNI PARAYI KAZANACAĞIZ

Takımınız bu sezon Şampiyonlar LigiTürkiye’deki hedeflerinden uzak olduğu için ayaklarını yorgana göre germe konusunda titiz davranan Beşiktaş’ın yönetimi ve geliri bu oranda olumsuz etkileniyor, özellikle Portekizli genç teknik adam Bruno’nun alacağı yıllık üyelik ücreti başta olmak üzere. Pinheiro ve yardımcıları. 600 euro saat Karşılığında bir anlaşma imzalayacağı da öğrenildi. Estoril’den aynı parayı kazanan Portekizli teknik direktörün kariyerinde sıçrama yapmak istediği için aynı ücretlere Beşiktaş’ı tercih ettiği de aktarıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK