'Ajax Beşiktaş'ı da 9-0 yener'

'Ajax Beşiktaş'ı da 9-0 yener'

46
0
PAYLAŞ

Altay: Ajax'ta forma giyen Leandro Kappel, Beşiktaş'ı da 9-0 yenecek

Ajax altyapısında yetişen ve şu anda Altay formasını giyen Leandro Kappel, Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak Ajax-Beşiktaş maçı hakkında yorum yaptı. Ajax’ın maçı kazanacağını iddia eden Leandro Kappel, 9-0 Cambuur gibi bir maç olacağını söyledi.

Altay forması giyen Leandro Kappel, Şampiyonlar Ligi’nde yarın oynanacak Ajax-Beşiktaş maçı hakkında yorum yaptı. Büyüdüğü Ajax’ın maçı kazanacağını belirten Leandro Kappel, “Bence 9-0 Cambuur maçı gibi olacak” dedi.

İşte Leandro Kappel’in yorumları:

“BEŞİKTAŞ’A YÜZDE SIFIR ŞANS VERİYORUM”

“Beşiktaş Cuma günü karşı karşıya geldiği takımla Amsterdam’a gelemez. Ajax maçı kazanır, Beşiktaş’a %0 şans veriyorum. Ajax Cambur’u 9-0 yendi. Yine böyle bir maç olacağını düşünüyorum. skor belirir.

“BEŞİKTAŞ ZAYIF DEĞİL AMA BİRÇOK ENGELLERİ VAR”

Beşiktaş zayıf bir takım değil ama çok sakatlıkları var. 13 oyuncunun sorunları vardı. Çok özlediyseniz yapacak bir şey yok. Yeni gelenler de tam olarak hazırlıklı değil ve felçli. Miralem Pjanic’in sakatlığı sürüyor. maçı kesinlikle izleyeceğim

“AJAX İÇİN KOLAY BİR ZAFER OLACAK”

Ajax’ın kendi futbolunu oynaması bekleniyor. Beşiktaş’ın Ajax karşısında pek şansı yok. Ajax onlar için çok iyi. Beşiktaş’ın defansları çok yavaş. Ajax, oradan hızlı saldırılarla tehlikeler yaratabilir. Önlerinde özel bir durum olduğunu söyleyemem. Ajax için üç kolay puan olacak.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK