Trafik kazasında ölümden dönen Gülçin Ergül taburcu oldu! ‘Psikolojisi yıkılmış halde’…

Trafik kazasında ölümden dönen Gülçin Ergül taburcu oldu! ‘Psikolojisi yıkılmış halde’…

27
0
PAYLAŞ

Trafik kazasında hayatını kaybeden Gülçin Ergül tahliye oldu!

Bir trafik kazasında hayatını kaybeden ve aynı kazada sevgilisini kaybeden Hepsi grubunun solisti Gülçin Ergül, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Konuşacak halde olmayan Ergül için anne ve babası açıklama yaptı.

Balıkesir’de geçirdiği trafik kazasında yaralanarak Balıkesir Atatürk belediye hastanesine kaldırılan ve aynı kazada sevgilisini kaybeden Hepsi grubunun eski solisti Gülçin Ergül, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Hastaneden tekerlekli sandalyeyle taburcu olan Ergül’ün sol elinde parmaklarının kırıldığı ve sargılı olduğu görüldü. Hastaneden ayrıldıktan sonra açıklama yapmayan Ergül’ün ailesiyle birlikte İzmir’e gideceği öğrenildi. Ergül arabaya bindi ve uzaklaştı.

Ergül’ün annesi, kızının psikolojisinin alt üst olduğunu söyledi. Anne Ergül: “Parmaklarında küçük kırıklar var. Ayrıca tabii ki iç kanama olmasından korkarak hala kontrol altında. Aynı zamanda büyük bir psikolojik sıkıntı içindedir. Konuşmak çok zor. Tüm akrabalarımıza teşekkür ederiz. Hepinize başsağlığı diliyorum, bu çok zor bir dönem.

Doktorumuz izin verirse tedavinin devamı için bugün İstanbul’a gitmemiz gerekiyor. Orada devam edeceğiz. Zaman zaman bilgi vereceğiz. Kaza, İstanbul’da bir programa giderken yolda meydana geldi. Tabii nasıl oldu bilmiyorum” dedi.


  • Gülçin Ergül
  • Gülçin Ergül’ün son durumu
  • Gülçin Ergül’ün sevgilisi
  • Gülçin Ergül kaza yaptı
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK