X
6 okunma

Zafer anısına üç konser

ABONE OL
Mart 16, 2023 03:20
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çanakkale Zaferi’nin 108. yılında şehitlerin hatırasına, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu ve Opera İstanbul Korosu, AKM’de konser verecek. 17 Mart’ta Türk Telekom Opera Salonunda “Çanakkale Zaferi Konseri”, 18 Mart’ta ise İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu ve Opera İstanbul Korosu sahne alacak. Tiyatro salonunda gerçekleşecek "Çanakkale Destanı" konseri Çanakkale şehitlerinin hatırasına Ayhan Çağlı ve Enes Ergün’ün sunumu ve Özata Ayan’ın hazırladığı barkovizyon eşliğinde gerçekleşecek. Opera İstanbul Korosu da AKM Müzik Platformu’nda sanatseverlerle buluşacak.Bu dinletide Osmanlı’dan izler varİstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin sahnelediği, ‘Öylesine Bir Dinleti’ müzikli oyunu önceki akşam ikinci kez oynadı. Oyunda, operanın doğduğu İtalya’dan Osmanlı’ya, Cumhuriyet döneminden günümüze kadar kronolojik bir sıra izleniyor.Doha’da İslam’ın desenlerini anlattıAraştırmacı ve tasarımcı Dr. Serap Ekizler Sönmez, Katar Milli Kütüphanesi’nde “İslam Sanatında Geometrik Desenler” başlıklı atölye düzenledi. Geometri dilinin farkındalığının insanları birbirine yaklaştıran bir etken olduğuna değinen Sönmez’in atölyesine, Doha’da yaşayan farklı milletlerden yaklaşık 20 kişi katıldı.Kral Şakir’in galası çadır kentlerdeKral Şakir’in yeni filmi “Kral Şakir: Mikrop Avcıları-Cumburlop”, deprem bölgesinde gala yapacak. 25-31 Mart tarihleri arasında 8 ildeki çadır kentlerde gösterilecek olan film daha sonra tüm Türkiye’de vizyona girecek. Varol Yaşaroğlu, “Deprem” isimli bir de kitap hazırlayacaklarını söyledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

reklam ajansı ankara Ankara Reklam Ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum online falcı sanal ofis ankara sanal ofis ankara süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi topraksız tarım eğitimi ankara muhasebeci