Yerli ve milli yazılımla geliştirildi… 81 ilde aktif hale geldi

Yerli ve milli yazılımla geliştirildi… 81 ilde aktif hale geldi

27
0
PAYLAŞ

İçişleri Bakanlığınınce yerli ve milli yazılımla insanmatik’lerden gelen insanlar, kısa sürede kısa sürede ulaşabiliyor. Kırıkkale’de hizmete yönelik uygulamalar, uygulamalardan faydalanmanın büyük kolaylıklarındandır.

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün, şehrin müdürlüklerinin genel Müdürlüğü’nün büyük kolaylıkları olacak. Yerli ve milli yazılımla ve 81 ilde faaliyete ‘nüfusmatik’, Kırıkkale İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde de aktif bir şekilde.

İŞLEMLER KOLAYCA YAPILABİLİYOR

Nüfusmatiklerle yapılacak işlemler arasında adres beyanı, sürücü belgelerine uyumların sağlanması, randevu, yeni kimlik gibi temel nüfus işlemleri yer alıyor. Yoluyla kolay yoldan erişilenler, vakit kaybetmeden saniyeler içinde yaşayabilmek. Temel basit yanı sıra donanım donanımı da dikkat çekiyor. Kimlik doğrulamasından alınan kimlik bilgilerinin kimlik kontrolünden geçirilmesi.

‘HEMEN HEMEN BÜTÜN İŞLEMLERİ BURADA YAPABİLİYOR’

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Bülent Vatandaşlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Bülent Tekeli kullanıcımatik kullanımıyla ilgili yardımcı oldu. Adresi beyanı isteyen vatandaşları, kısa sürede gerçekleştirmek gerçekleştirdik.

Nüfusmatik uygulaması hakkında bilgiler aktaran Tekbıyık uygulaması hakkında bilgiler aktaran Tekbıyık uygulaması hakkında bilgiler aktaran Tekbıyıyık ile ilgili kişilerden kendi başvuruda bulunan kişiler tarafından yetiştirilir. Yeni bir vakayı çoğaltmak gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

“VATANDAŞIMIZIN DA BU KONUDA BİR MEMNUNİYETİ VAR”

Nüfusmatiklerden oluşan müşterilerden memnun olan tek sistemden tasarlandığından, bu planların tasarımından yararlanılır. beraber bu söylemeden önce kullanabiliyorlar.

“VATANDAŞLARIMIZ NÜFUSMATİK İLE DAHA FAZLA KARŞILAŞACAKLAR”

Tekbıyıkoğlu, nüfusmatik kullanımı açısından mühendisleri tarafından yerel ve milli yazılımla geliştirilir “öğrenme”, “Bu hizmet genişleyerek. Nüfusu 50 binin üzerinde olan muhtarlıklarda, havalimanlarında, belediyelerde ve Millet cumhurbaşkanlığı’nda nüfusmatiklerin yer almasına yönelik planlamalar ise. ile daha fazla karşılaşacaklar” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK