Winamp’in orijinal tasarımı NFT oluyor: Açık artırmayla satılacak

Winamp’in orijinal tasarımı NFT oluyor: Açık artırmayla satılacak

38
0
PAYLAŞ

Bir dönemlerin en çok kullanılan müzik aletlerinden biri olan Winamp’ın koyu renkli orijinal tasarımı, NFT’ye dönüştürülerek satışa çıkacak. 16-22 Mayıs alışverişinde satın alınacak bir açık artırmayla alıcı olan NFT’ye en yüksek kitap veren kişi, orijinal tasarımın olacaktır. Açık artırma, NFT pazarı OpenSea’de gerçekleştirilecek. Açık artırmadan elde edilen gelirler, yardıma bağışlanacak.

Aksam.com.tr’nin The Verge’den aktardığı habere göre; dijital tasarımlar, bu kendi Winamp tasarımlarını da oluşturup Winamp’e gönderebilecekler. Seçilmiş tasarımlar, orijinal tasarım ile birlikte verilecekler. Her tasarım, yaklaşık 220 dolar değerindedir 0,08 Ethereum satılacak. Tasarımcılar da bu satıştan alacak alacak.

WINAMP, 1997’DE KULLANIMA SUNULMUŞTU

Öte yandan; 1997 yılında kullanımda olmak Winamp, geleceğin Deezer, Apple Music ve Spotify gibi bir müzik platformu olma’ görünüşteydi. Bu platformlardan farklı olarak kendi müzik müzikleri platformu, indirilenlerin dinleyebilmesini mümkün kılıyordu. birlikte, Winamp’ın karanlık bir tasarımı vardı. Uygulamaya farklı temalar eklen olsa da NFT’ye dönüştürülebilecek olan orijinal tasarım, platformun en çok tercih edilecek olanlardandı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK