WhatsApp, 4 yeni özellik yayınladı! Uzun zamandır bekleniyordu…

WhatsApp, 4 yeni özellik yayınladı! Uzun zamandır bekleniyordu…

32
0
PAYLAŞ

Popüler platform platformu WhatsApp’tan yeni bir güncellemeyle yeni bir platforma kavuşacak 3 yeni özellik yayınlandı. Konuya ilişkin ilk duyuruyu, WhatsApp idaresi Will Cathcart resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Yenilerin özellikleri, gelecek haftalarda insanlar olarak tüm kullanıcılar tarafından kullanılacak açıklanacağı ifade edilir.

Aksam.com.tr’nin The Verge’den aktardığı habere göre; Gelen mesajlarda, sohbetlerde artıka emoji ile tepki verebilecekler. Elde edilen ürünler arasında 6 farklı emoji yer alacak. Bu emojiler, öncelikle yalnızca grup sohbetlerinde sevindirici. Bir süre sonra, kişisel sohbetlere de entegre edilecek.

Gelen bir tanıtım ise 32 kadar sesli arama yapabilme özelliği olacak. birlikte, platformdaki veri paylaşımlı da 2 GB olarak güncellenecek.

ÇOK SAYIDA WHATSAPP GRUBU, TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLANABİLECEK

WhatsApp ayrıca, yeni genişletilmiş grup sohbetlerine de yeni bir soluk gelecek. WhatsApp Communities özelliği, çok sayıda grup tek bir topluluk çatısı altında toplamayı mümkün kılacak. Bu üyelik birer yönetici olacak. Bu koleksiyonlardan, oluşturabileceklerden. Yöneticilerin, gruplardan sil gibi yetkileri de olacak.

WhatsApp, o şikayete başvurmaya başlayın! Instagram’a dönüşecek…


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK