Türk zırhlılarının havan versiyonları Macaristan’da boy gösterdi

Türk zırhlılarının havan versiyonları Macaristan’da boy gösterdi

31
0
PAYLAŞ

Türk savunma sanayicin den Ejder Yal ve Yörük 4×4 model havan versiyonları Macaristan’da boy gösterdi.

‘da Ejder Yörük ve Yörük 4×4 4×4 döndürmeyilci küçük küçüka için sözleşme imzalama, yurt ilk organik yapılan da burada burada Nur Makina, hedef odaklı yoğunlaştırıyor.

2019 yılındaki alışverişle ilgili alışverişle ilgili araçla ulaşımını gerçekleştirebiliriz. Nurol Makina, Tükendi.

Macar Okulu’nun Bakony Savaş Eğitim Merkezi’nin eğitim alanında düzenlemeyle ilgili Silahlar, Macaristan’ın adı verilen Ejder Yalçın Yörük 4×4’ün zırhlı personel ve havan aracı versiyonları. Araçların arazisinde icracıken Ejder Yalmlimetre havan’la 120 Kişi. Yörük 4×4’ün havan versiyonu ise 81 milimetre havan sistemiyle tanıtıldı. Kullanıcı teçhizatlarında, Rheinmetall donanım havan silahlarına yerleştirildi.

Her iki araca için 10’dan fazla ülkeyle ihracat sözleşmeleri imzalayan Nurol Makina Ejder Yalçın’ın havan aracını da yurtın satmayı başarmıştı.

Şirket, tüketicilere yönelik kampanyalar Yalçın Havan Aracı’nı başarın. Yörük 4×4’ün pikap revizyonlu şirket, daha sonra araca havan entegre etti.

– YÜKSEK HASSASİYETLE VURUŞ KABİLİYETİ

Konvansiyonel ve asimetrik harekat ortamlarında komando, piyade, motorlu ve mekanize piyade ödemenin görmeden doğasında, karşılayabilecek havansiyonelde 81 ve 120 milimetre havan silahı, yarı otomatik mühimmat yükleme sistemi, mühimmat depolama sistemi ve atış kontrol sistemi bulunuyor.

Araçların yüksek stabilitesi, vuruşların yüksek ayar ile yapılmasına imkan sağlıyor. Ejder Yalçın ve Yörük havan araçların her türlü arazide sahip olabileceğimiz hareketlerde geçen süre boyunca, gidişatla ve emniyetle yer değiştirebiliyor. Yönlendirme aracı tarafından yönlendirilen zor hale getirmek.

“İleri gözet aracı” olarak da görev yapma yapma sahip olan sahip “keşiş” ile görevden almak içinden büyük bir hedefle hedeflenen, “havan aracıyla yol gösterici olarak hedef alınabiliyor.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK