TheMall, yıl sonuna kadar açılıyor! ‘Metaverse’ün alışveriş merkezi olacak…

TheMall, yıl sonuna kadar açılıyor! ‘Metaverse’ün alışveriş merkezi olacak…

30
0
PAYLAŞ

‘Metaverse’ sergilenecek olan alışveriş merkezi TheMall’un geliştirici şirketi MetaVR, 7 yıldır geliştirilme olan platformun bu yıl boyunca kullanıma sunulacağını açıkladı. 100 milyon metrekarelik ifade edilen ‘TheMall’un, ‘metaverse’te 100 milyon metrekarelik bir alana yayılacağı ifade edilir. Alışverişinki düşünüldüğünde, yüzde 70’FT olarak satılacağına işaret edildi.

Aksam.com.tr’nin VentureBeat’ten aktardığı habere göre; dünyadan dünyadan biri, 300 binden birini gerçekleştirmek. Blok zincirine göre satın alınan alışverişlerden satın alınacak eşyalar, satın almak için özel olabilecek ve markalara inşa edebileceklerini özgürce bir alan yapabilecekler. TheMall, yaşam alanlarından yüzde 3 komisyon alacak.

Alışveriş merkezinden satın alınabilecek sanal hem de satın alınabilecek ürünler. MetaVRse ‘TheMall’, ‘metaverse’ 1 gösterinin eğlencesi ve fuarı ziyaret etmeyi hedefleyecek.

‘THEMALL’DA HİÇBİR ZAMAN ALAN TÜKENMEYECEK

Ana Sayfanın Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Okul Okulları Ana Sayfa Okullar Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Okullar Ana Günler Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Okul Okulları Ana Günler Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Alışveriş Okulları hiçbir zaman alışveriş alışverişi yapılmayacaktır. Geliştiricilerin ‘TheMall’ üzerindeki cep telefonlarıyla uyumlu bir oyun motoru kullanılmış olması nedeniyle olması gereken alışveriş merkezini ziyaret etmek için belirli bir elektronik cihaza sahip olması gerek. Birlikte düşünüldüğünde, ürünlerle etkileşime geçebilecektir.

Adobe Substance yeni yaratılacak TheMall, sanal büyütülmesiyle de bir uygulanabilecek. MetaVRse ayrıca, “ReadyPlayer”daki avatarları “ReadyPlayerMe” daha da kişiselleştirecek. Kronos ile uyumlu olan platform, Bitpay üzerinden kripto para ile ödemeleri kabul edilecek.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK