OMIX, Türkiye’de ürettiği akıllı telefonları satışa sunduğunu duyurdu

OMIX, Türkiye’de ürettiği akıllı telefonları satışa sunduğunu duyurdu

131
0
PAYLAŞ

OMIX, Türkiye'de ürettiği akıllı telefonları satışa çıkaracağını duyurdu.

Singapur merkezli teknoloji şirketi OMIX, Türkiye’de üretilen X300 ve X500 akıllı telefonlarını satışa çıkaracağını duyurdu. Türkiye pazarında sunulan ürünler arasında markanın yeni ekosistem ürünleri de yer alıyor.

Türkiye pazarına kısa süre önce giriş yapan Singapur merkezli teknoloji şirketi OMIX, Türkiye’de ürettiği X300 ve X500 akıllı telefonlarını satışa sundu. eşlik; Son teknoloji ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturarak pazarda fark yarattığını belirtti. “Akıllı İnsanların Akıllı Teknoloji Markası” OMIX, yenilikçi ve uygun fiyatlı akıllı teknoloji ürünleriyle Türkiye pazarına da giriş yaptığını belirtti. Türkiye’de satılan ürünler arasında markanın yeni ekosistem ürünleri de yer alıyor.

Gönderilen verilere göre; OMIX’in Tuzla organize sanayi bölgesindeki fabrikasında üretimini yaptığı yeni modeller X300 ve X500, Full HD+ çözünürlüklü 6.67 inç ekrana sahip. Arkada dörtlü kamera dizisi bulunan cihazlar için; Yapay zeka tarafından desteklenen 96 MP ve 108 MP çözünürlüklerin yanı sıra geniş açı, makro ve alan derinliğini bir arada sunan lens kurulumu da bulunuyor. Gücünü HyperGame teknolojisi ile 12 nm üretim sürecinde üretilen 8 çekirdekli Mediatek Helio G80 işlemciden ve 5.000 mAh hızlı şarjlı pilden alan cihazlar, yüz tanıma özelliğine de sahip.

‘MIXO’ PLATFORMU TANITIM ETKİNLİĞİNDE DE GÖSTERİLDİ

OMIX Türkiye CEO’su Muzaffer Gölcü konuyla ilgili konuştu. “OMIX olarak 15 yeni teknoloji ürünümüzle girdiğimiz Türkiye akıllı telefon pazarında %10’luk bir paya ulaşmak öncelikli hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda 2022 yılında müşterilerimizin yeni akıllı telefon modellerini de tanıtacağız. Bu yeni modellerle birlikte piyasadaki ürün sayısı 20’yi geçecek. “Türkiye’de teknolojinin sadeleştirildiği ve akıllı teknolojilerin herkes tarafından erişilebilir olduğu bir pazar yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadeleri kullanır.

Diğer taraftan; Tüm akıllı telefonların ve ekosistem ürünlerinin uyumlu etkileşimini sağlayan OMIX platformu MixO da reklam etkinliğinde tanıtıldı. OMIX ekosistem ürünlerinde yer alan özel bir çip sayesinde hızlı ve kolay ürün kurulumuna olanak sağlayan platformun, aynı zamanda tüm OMIX cihazlarının tek bir uygulamadan en üst düzeyde güvenlikle yönetilmesine olanak sağladığı tespit edildi. Marka ve cihaz bağımsız MixO’nun AppStore ve Google Play Store’da kullanıcılara sunulduğunun da altı çizildi.

TÜRKİYE PAZARINDA TOPLAM 15 ÜRÜN KULLANICILARINA SUNUYOR

OMIX; 5G, yapay zeka ve Nesnelerin İnterneti (IoT) tabanlı ürünleriyle öne çıkmak istediğine ve yenilikçi teknolojiye sahip tüm ürünlerinin MixO çatısı altında tek bir platformda olduğuna dikkat çekti. kullanıcılarına getiriyor.

Şirket, akıllı telefonlarının yanı sıra yeni ekosistem ürünlerini de tanıttı. MixBuds Plus, MixBuds Pro, MixPods Pro kablosuz kulaklıklar ile MixBot Plus ve MixBot Pro robotik elektrikli süpürgeler, markanın internet tabanlı ev ürünleri kategorisinde yer verdiği yeni MixTab Pro tablet bilgisayar ve robotik kamera, bağlantı çözümleri; OMIX tarafından MixCam Pro, MixSocket Pro, MixPlug, MixLight Pro, MixWi-Fi Plus, MixWi-Fi Pro ve MixAir Desktop Pro olmak üzere 15 ürün Türkiye pazarına sunuldu.


  • karıştırmak
  • omix akıllı telefon
  • telefon karıştır
  • akıllı telefon
  • karıştırmak x500
  • karıştırmak x300
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK