Netflix, reklamlı abonelik paketini kullanıma sunacak! Daha ucuz olacak…

Netflix, reklamlı abonelik paketini kullanıma sunacak! Daha ucuz olacak…

22
0
PAYLAŞ

Netflix CEO’su Reed Hastings, şirketin oğlu mali çalışmada daha uygun olacak şekilde gözlem yapacaklarını açıklayacak. Gösterişsiz reklam gösterimleri ile ilgili reklam gösterimlerine ait olmayan bir reklam gösterimi anlatılmıştır. Yeni açıklama ise bu satışın tam tersine işaret edecek. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Netflix CEO’su, reklamlara uygun olan kadar seçiminin de yanında olduğu ve uygun bir seçenek seçeneğinde mevcut olacak.

Aksam.com.tr’nin CNBC’den aktardığı habere göre; Hastings, reklamlı içeriğinin gelecek 2 yıl içinde sunulmayacağına işaret etti. Paketin olasına ilişkinde herhangi bir açıklama yapılmadı. Hulu, HBO ve Disney’in de kendi reklamlı kullanım paketlerini uygulamalı olarak Hastings, “İşe yaradığına çok fazla ihtimal vermemişizdir” eğitime de katılmıştır.

NETFLIX, 10 YILDAN FAZLA SÜREDİR İLK KEZ BİR ÇEYREKTE KAYBI YAŞADI

Öte yandan; Dijital yayın platformu Hulu, reklamlı içerikli paketlerini 6,99 dolardan kullanırsanız. Türkiye’deki Netflix kullanıcı ise platformu kullanmak için minimum 57,99 liralık bir ödeme yapılması gerekiyor. Bu büyük reklamlı paketinin olması bekleniyor, 30 lira bir fiyat etiketine sahip olması.

birlikte değil; Netflix’in, 10’dan fazla ayrıcalıklı olduğu birte abone olduğu yerde açık olduğu da biliniyor. Son harcamalara yönelik harcamalara yönelik tahmin ve artan kampanyalar, ABD ve Kanada’da zamlar nedeniyle 600 binden fazla aday gösterilecek. Söz konusu mezranın, destekten yeniden abone olunması hedefleniyor.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK