Google Dokümanlar renklenecek! Emojili tepkiler geliyor…

Google Dokümanlar renklenecek! Emojili tepkiler geliyor…

35
0
PAYLAŞ

Ortak çalışma, Google belgelerinin en temel biri olma yolunda olmak. Güncel olarak bir Google’ın üzerinde, çok fazla yapabilecek bir donanıma sahip olabilir. ABD teknoloji teknoloji devi, bu kez emojili olmayın. Kullanıcıların, kullanıcıların kullandığı gibi artık herhangi bir değerlendirilebilecek yorumlanırken de metin yanında emojileri tercih edilen kayıtlı.

Aksam.com.tr’nin Engadget’tan aktardığı habere göre; Google, buralardaki yeni emojili tepkilerin’da yorumlar için daha az resmi bir alternatif sunacağına işaret etti.

Diğer yandan; yeni özellik ‘düzenleme’ modundayken belgedeki bir ayrıntılıklarında görebiliyor. Bu eklenebilecek, gülen yüz ikonu ile gelen’Tepki’ kursa katılarak yorum yoluyla bir emoji yerleştirilebiliyor. Kullanılan tüm emojiler, Google sohbetleri ile paylaşılıyor. Bu sayede bir şekilde ayarlanan tüm tercihler, genel olarak görülmektedir. Her iki uygulama da emoji tercihlerini güncellemek için kullanılabiliyor.

GOOGLE, KISA BİR SÜRE ÖNCE ‘DOKÜMANLAR’IN 15. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Google ayrıca, kısa bir süre önce ‘Dokümanlar’ın ve ‘E-Tablolar’ın 15. yıl dönümünü kutladı. Bu güncelleme, ‘Dokükümanlar’da yeni bir özellik olarak sunulacaktır.

Emojili tepkilerin; belgelere geri bildirimde bulunacağı için, iş amaçlı kullanılacakta çok fazla tercih edilmeyeceği tahmin ediliyor. Google, herhangi bir yönetici kontrolünün ve herhangi bir kullanıcı tarafından özelliğin devre dışı bırakılmayacağın bir çizdi. Yeni özellikn ayrıca, kişisel olarak yaygınlaştırılarak kullanıma sunulur.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK