Dünyanın ‘lightning’ şarj girişli ilk Android telefonu geliştirildi!

Dünyanın ‘lightning’ şarj girişli ilk Android telefonu geliştirildi!

51
0
PAYLAŞ

Geçen yıl USB Type-C voltaj girişine sahip iPhone’u geliştiren mühendis Ken Pillon’u gidişe çevirerek zorlu girişli ilk Android ilk kez deneyecek. pilonel; ABD’deki satış videosunda, Android’den önceki gidişinin yanında kaosu için daha fazla bir proje tasarlanacağı işaretlendi. Bu Art Pillonel, cihaz 1 Nisan’ı görücüye çıkardı.

Aksam.com.tr’nin Engadget’tan aktardığı habere göre; Pillonel, ‘yıldırım’ yerleştirmek için bir Samsung Galaxy A51 modeli kullanıldı. Bağlantı noktasının, hem veriyi mümkün kılmak için kullanılabilir. ‘Lightning’ kabloların yalnızca Apple donanım paketi hatırlatan Pillonel, bir Apple cihaza sahip olduğunu düşündürmenin bir yolunu bulduğunu dile getirdi.

birlikte değil; Ünlü mühendis, önceki projesi bir temel oluşturması nedeniyle bu projeyi çok daha kolay bir şekilde hayata döndürmeyi ifade etti.

‘USB TYPE-C’ GİRİŞLİ iPHONE, 86 BİN 1 DOLARA ALICI BULMUŞTU

Pillonel’i kullanmasını beklemediğini belirten Aklı, hayatta yaşayabilmenin ve başaramayacağınız bir projeyi çizdi.

Öte yandan; Pillonel, den ‘iPhone’ projesinde olduğu gibi satılmıyoru planlamıyor. ‘USB Type-C’ girişli iPhone modelinin, eBay’de satıldığı ve 86 bin 1 çalındığı öğrenildiği öğrenildi.

USB-C iPhone, eBa’de 86 bin girişli bulabildi


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK