Apple Car’dan haber var! Hayranlarını üzecek iddia

Apple Car’dan haber var! Hayranlarını üzecek iddia

39
0
PAYLAŞ

Yıllar önce çıkan haberlerle hayranlarını heyecanlandıran Apple’ın elektrikli otomobillerinde yenilendi. Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple Car projesinin feshedildiğini belirtti.

WebTekno’da yer alan habere göre, Apple analisti Ming-Chi Kuo, yakın bir yerde bir Twitter gönderisi ile Apple hayranlarını hayal ederek yerleştirir. Kuo, Araba projesinin belirli bir Apple projesini ve onaylandığını söyledi.

İşin garibi ise kasada çıkan haberlere göre Apple Car’ın kaydı olduğu düşünülüyordu ve hatta BMW ve büyük markaların üst yönetim yöneticileri de projeye dahil edilmişti.

APPLE CAR’DA İLERLEME KAYDEDİLDİĞİ DÜŞÜNÜLÜYORDU

Apple Car servis olarak biraz garip. Birkaç üst düzey yönetici ve ekipten ayrıldıktan sonra Apple Car projesi Project Titan, 2021 Eylül’ünden bu Kevin Lynch’in yönetiminde.

Lynch, 2013’ten beri Apple’da ve Adobe’de Flash’ın gidişinde büyük bir kariyerin ardından şirkete katıldı. Teknolojiden sorumlu olan Lynch, yıllar boyunca Apple Watch’ın gelişimindeki önemli roldedir.

Lynch’in indirilen yıl sahip olabileceğine sahip olmayanlara göre çıkan bir habere göre Apple’ın Tesla ve BMW’nin eski yöneticileri de dahil olmak için otomatik olarak gelen birkaç üst düzey yöneticinin projede öğrenilmişti. Ancak Kuo’nun gönderisi farklı bir yönlendirmek

APPLE CAR’IN 2025 YILINA KADAR GELEBİLMESİ ZORLAŞTI

Kuo’nun Twitter gönderisinde Apple Carnin ekibinin belirli bir dağını ve Apple Car’ın 2025 yılında seri üretimine geçilmesi hedefine gelecek için gelecek ila altı tekrardan projen gelecek için gelecek diyor.

Elma, bilim adamlarının bu yılın başında planladığı beş ila yedi eğitimden daha hızlı bir şekilde otonom otomobilini dört yıl içinde ilerlemeyi hedefleyenler. Ancak zamanlama konusunda tutarsızlık hedefine ulaşmak, zorlu bir süreç olacak gibi görünüyor.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK