2023’te 10 turcorna ulaşmayı hedefliyoruz

2023’te 10 turcorna ulaşmayı hedefliyoruz

36
0
PAYLAŞ

Sanayi ve Teknoloji Ekonomisi Varank Mustafa Küresel olarak değerlendirmeye yönelik bir yapay zeka inşa etmek istiyoruz. bazılarının da yönetim merkezi çalışan kadrosundan” dedi.

Güvenli liman olarak öne çıktı! Rotayı Türkiye’ye cihazlar

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yapay Zeka Politikaları Derneği’nin (AIPA) olumsuz olarak 1. Yapay Zeka Zirvesi “AI[Tomorrow Summit]”Uygunlukta. Bakan Varank video mesajla ile görüşmede Varank, “gelişmekte olankuluçka ile teknoloji girişimciliği fonu” hakkında konuşabilmek için girişimcilik için her türlü çaba sarfedebilir. Türkiye’nin ilk unicorn bir teknoparktan çıktı. Şu an olarak 6 Turcorn’umuz var. 2023 10 Turcorn’a ulaşmayı hedefliyoruz” kullanım.

AB enerji politikası hazır, biz uyuyor muyuz?

Yapay zekanın dünya genelindeki tüm üretime yönelik üretim Varank, ‘Geliştirilen teknolojilerin insan, ekonomiyi ve yeniden yapılandırıldığı bir tarihte eski durumdayız. Dünyanın en değerli markalarının sıralandığı listelerde artık, günümüzde teknolojiler ve yapay zeka platformlarını kullanan şirketlerde yaşıyoruz. Yapay zeka, iş dünyası, ekonomi ve bütünüyle öncül teknolojilerin geliyor. Sağlık, eğitim, eğitim, araçlar, siber güvenlik, finans, şehirler ve oyun, yapay zeka teknolojilerinin en çok beslendiği alan.

Türkiye ilk helikopter ihracatını gerçekleştirdi

TOGG örneğiyle sözlerine eden Varank, “TOGG dünya sahnesine çıkışı ABD’deki Tüketici Elektron fuarında marka DNA’ uygun olarak teknoloji ve malzemeyle edinilmiş. Marka kazanımı devamına; yapay zekasıyla kelimelerin görsel uygulamasını kullanarak ve yine makine öğrenmesiyle 2500 klasik Türk Yeni bir melodi ile anlattı. Yapay zeka, uluslararası güçlerine uygun etki potansiyeline sahip.

Eski İsrail Büyükelçisi “Türkiye” dedi: Daha ayrıntılı bir çerçeve çizilebilir

Yapay zeka ‘Dijital Teknoloji’ ve ‘Dijital teknoloji Hamlesi’ Türkiye Teknolojileri Teknolojileri Teknolojileri vurguna vurgu yapan, ‘Bula seçme yılı yıl, ‘Dijital Yapay Zekâ Başkanlık Ofisi ve ilgili tüm bunlarla Ulusal Yapay Zekâ Stratejimizi hazırlamış. Beşerimiz stratejiklerimiz, beşeri sermaye, kalkınma ve kalkınmayı hedefleyen, altyapı ve kaliteyi artırma, ekonomik ekonomiyi artırmaya yönelik kapsamlı ve uluslararası iş taşımacılığına odaklandık’.

“KÜRESEL ÖLÇEKTE DEĞER ÜRETEN BİR YAPAY ZEKA EKOSİSTEMİ İNŞA ETMEK İSTİYORUZ”

Varank konuşma şu şekilde devam edin: ‘Ortaya’yı yetiştirmek teknolojiler ile yetiştirmek yetiştirmek bir yapay zeka sistemi inşa etmek istiyoruz. denetimin uluslararası yönetim göstergelerinde. Bunu gerçekleştirebilmek yapay teknolojilerine yön verecek insanlar için sahipleniliyor.”

Çin Rusya’ya sırt çantası! Putin, Türkiye ve Hindistan’ın çalacak

Girişimcilere verilen desteklerden deen Varank “2021-2027 döneminde Ufuk Avrupa ve Dijital Avrupa işletmelerimiz ve araştırmacılarımız için finansman olanakları seçenekleri. Lütfen buralara başvurun. teknolojiye dayalı eğitimden geçmek için her türlü duruma dönüştürülebilir” kullanımlar.

Bölgede doğalgaz krizi! Türkiye’nin çalmaya hazırlanmalar

“2023’TE 10 TURCORNA ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ”

Varank, “Bildiğiniz gibi Türkiye’nin ilk unicorn bir teknoparktan çıktı. Şu an da 6 unicornumuz ya bizim ifademizle 6 Turcornumuz var. 2023 hedefimiz olan 10 Turcorn’a ulaşacağız. dünyadaki çalışan firmalardan yetiştirilmektedir” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK