Valerien Ismael’in 3-4-3’ü de o sıkıntıya çare olmadı

Valerien Ismael’in 3-4-3’ü de o sıkıntıya çare olmadı

33
0
PAYLAŞ

Valerien Ismael’le birlikte oyun oluşumunda 3-4-3’e “Beşiktaş’ta kötü deplasman karnesi devam ediyor. Trabzonspor ve Alanyaspor maçında yarışmada yarışmacıyla toplayan da mücadelesiyle Beşiktaş’ı, Giresunspor’daki deplasmanda sorulması gereken yanmaya yaklaşmaya zorlanan taraftarların başında.

Avrupa kupalarına şansı için liginde ilkte seçmesi gereken Beşiktaş, A. Alanyaspor, M. Başakşehir ve Adana Demirspor’un puanları, GZT Gires Giresunspor’la 0-0 berabere ilkte büyük bir avantaj.

Siyah beyazlılar ilk dörde girebilmek için, kalan 5 haftadaki maçlarını kazanıp, üstünde olan bu üç rakibinin puanlarını kaybetmesini bekleyecek.

Teknik direktörlüğe Valerien Isma’yı getirdiğinden sonra sistemi 3-4-3’e dönen Beşiktaş, Trabzonspor ve A. Ancak, yeni sistemle birlikte bu iki görüşme veren olay azlığı Giresunspor maçında tavan yaptı ve siyah beyazlılar, karşılaşmada mücadele yüksek olsa da şansa bir ihtimal zorlandı ve 0-0 şansa olacak oldu.

YENİ SİSTEMLE DE DEPLASMANDA MAÇ KAZANAMIYOR

Beşiktaş’ın dün akşam akşam beraberlik bu sezon deplasmanda sergilediği kötü performansın bir gecesinde yol açtı.

Siyah beyazlılar, beraberliğiyle İstanbul dışından 12 deplasman maçından sadece 2 galibiyet alabilirken, 6 beraberlik ve 4 beraberliği aldı. Beşiktaş, aynı dönem içinde İstanbul takımlarıyla da 5 deplasman maçında 2 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 1 galibiyet alabildi. siyah renkli. beyaz futbol takımı, bu sezon 17 deplasman maçında 6 8 beraberlik sadece 3 maçtan galibiyetle ayrılabildi. Siyah beyazlılar İstanbul son galibiyette 27. DG Sivasspor’a karşı 3-2’lik skorla aldı.

Beşiktaş, 17 deplasman maçında 19 gol atıp 0.89 gibi çok kötü bir gol atma şansını yakalarken, kalesinde de 23 gol gördü ve maçına 1.35 gol yedi.

İşte Beşiktaş’ın bu sezonlarda kalan deplasman karnesi:

İstanbul dışı

12 maçta 2 galibiyet – 6 beraberlik – 4 mağlubiyet

attığı gol 12

Yediği gol 15

istanbul içi

5 maç 1 galibiyet – 2 beraberlik – 2 mağlubiyet

attığı gol 7

Yediği gol 8

TOPLAM

17 maçta 3 galibiyet – 8 beraberlik – 6 mağlubiyet

attığı gol 19

Yediği gol 23

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK