Tüm Bandırma kenetlendi hedef Süper Lig

Tüm Bandırma kenetlendi hedef Süper Lig

25
0
PAYLAŞ

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 1965 yılındaki sistemlerde bordo-beyazlı, bu sezon Onur Göçmez başkanlığında, teknik direktör Mustafa Gürsel yönetimi son haftalardaki performansla dikkati dikkat çekiyor.

Aldığı başarılı sonuçlarla hedef adım adım adım Bandırmaspor, 60 puanlı lider MKE Ankaragücü ve 57 puanlı Bereket Sigorta Ümraniyespor’un ardından 55 puanla 3’üncü sırada yer alıyor.

Ligin oğlu 7 haftasında bir yarışmayı deneyimlemek Bandırma temsilcisi, 6 karşılaşmada başarılı sonuçlar alarak Süper Lig özlemini dinmek istiyor.

“Hep birlikte el eleuz Süper Lig’e” sloganıyla kenti bordo-beyazlar flamalarla donatan taraftar bu hedef için yönetim, teknikyet ve futbolcularla tam anlamıyla bütünlüklü.

KADINLARA VE ÖĞRENCİLERE MAÇLAR ÜCRETSİZ

Taraftarlardan Fethi Duru, AA’ya, Bandırmaspor’un kendisi için çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Duru, Bandırmasporlu onun zamanını gururlandırmanu kullanın, şöyle konuştu:

Tribünler çok iyi düzeyde, torunlarım dahil ailece Bandırmasporluyuz. Biz Süper Lig’e bu sene hazırız. Her şeyden önce bizi bu çok güzel güdü eden, heryle destek veren bir başkanımız var. Başkanımız bu şehre Bandırmaspor sevgisini aşıladı. Bu sene Bandırmaspor’dan bir Süper istediğimiz ve istediğimiz Lig’e gitmek istiyoruz. Şehrimiz bu sene buna hazır. Biz şu anki taraftarımızı eskiden Göztepe, Sakarya maçlarında görürdük ama bu sene bizim hemen hemen onu maçımıza kar, kış demeden stadımızı doldurmaya gayret ediyoruz.

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Seher Öztürk de bu sezon Süper Lig’e çıkacağına inandığını dile getirdi. Ailece Bandırmasporlu aktaran Öztürk, “Başkan Göçmez’in ve kadın adaylarımıza maçlara ücretsiz girişini tanımasıyla daha fazla şansımız olmayacak.” dedi.

Bandırmaspor’un kadın potansiyelinin çok yüksek olduğunu bildiren Öztürk, Süper Lig’e çıkma düşüncesinin bile geleceğini çok heyecanlandırdığını vurguladı.

“ÇALIŞTIĞIM HALDE İZİN ALARAK 1,5 SAATLİĞİNE MAÇA KAÇIP GİDİYORUM”

Uğur Maral, Bandırmaspor’un 3 sezon önce 90+7. Çocuklar golle 3. Lig’e düşmekten kurtulduğu hatırlatıldı.

Maral’ın öncülüğünde bir aile olmana dikkati çeken, “Bandırmaspor takımıyız. Kulübümüzü çok daha iyi günler bekliyoruz. Şu anda gerçekten takımımız çok iyi, inanamıyoruz, çok mutluyuz. Her ‘acaba rüyasında mıyız?’ diye uyanıyoruz. Mümkün olan bütün maçlara gidiyoruz.” kullanımları.

Balıkçılık yapan Barış Yıldız ise Bandırmaspor’a aşık olduğunu ve takımını çok sevdiğini belirtti. Küçüklüğünden beri Bandırmaspor’u yalnız bırakmadığını aktaran Yıldız, şunları kaydetti:

Bandırmaspor biz Süper Lig’e çıkacak ama takımımıza stat istiyoruz. Süper Lig’e çıkarsak stadımız yetersiz kalacak. Şu anda tüm takım şampiyonluğa kenetlenmiş durumda. Taraftar olarak da herkesle bütünleşti. Biz de canı gönülden Süper Lig’e istiyoruz. Süper Lig için şehir olarak kenetlendik diyebiliriz. Çalıştığım haldeyken 1,5 saatliğine maça kaçıp gidiyorum, Bandırmaspor’u yalnız bırakmıyoruz. Sonra tekrar okuduktan sonra devam ediyoruz.

Berber Öz Turhan, Bandırma Süper Lig’e sürmen ile çok mutlu anlatıyoruz. Takımın ilk defa Süper Lig’e katılmadığını ifade eden Turhan, “Şu anda şehir olarak kenetlendik. Buraya Süper Lig takımlarının olması bizim için de çok güzel olacak.” görüşmesinde bulundu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK