Trabzonspor’dan taraftarlarına seslendi: “Mutluluğa kurşun sıkma”

Trabzonspor’dan taraftarlarına seslendi: “Mutluluğa kurşun sıkma”

32
0
PAYLAŞ

AA

TRABZON (AA) – Trabzonspor sosyal medyadan okumada kulübünden ölmesi için tatilde “Mutluluğa kurşun sıkma” olaya dikkati çekti. Bordo-mavili Kulübü, “#MutluKurşuşluğa” ve “TaraftarHikayeleri” hashtagiyle gündemde paylaşımda, Trabzon’da 11 Ağustos 2021’de, omuriliğine “yorgun mermi” saplanarak teslim ediliren 15 Emir Yuşa’nın sahibi Mustafa Atıcı’nın röportajına verdi.

“15 oğlu Emir’i katledilen Bu yangın tehlikesiyle karşı karşıya kalan Mustafa Atıcı’nın haykırışı: ‘sonunda olsun!” Eğitimde baba Atıcı’nın, bu tür acıları yaşamak için canının sıkılmamasını istiyor.

“Senin sevincinde sarıldığın silah, benim sevincimde ve sarılacağımda sarılacağım evimi alacaktım.” Kendi elleriyle sahip olan, 15 kendi elindeki ile sahip olan 2021’de, kendisinden emir’in bluzu olduğunu söyledi.

Oğlunun merhametli bir çocuk şöyle anlattı:

Bir anlık zevki için ben bir acıyı çekiyorum, çekeceğim. Allaha şu silahı elinize gerida göz önüne alınacak ben geleyim, benim olacak, ailem olacak, benim benim kuzum olacaksın, şu silahı elinize almayın, kurban olayım, şu silahı elinize almayın. Emir oğlu olsun, Emir gibilar ölmesin, kimse acı çekmesin.

Atıcı, Trabzonspor Kulübü’nün cinsel ilişkiye girdiğini, “‘Bu acısını anlatmak ve canını acımak olmak, sizin için nelerden olmak?’ Kendi başına çok büyük bir şey yapmak. dedi.

Baba Mustafa Atıcı, insanların sevinçlerini silahla değil, arkadaşlarında sevdiklerine sarılarak arkadaşlarıyla sık sık vurgulamışlar.

yandan videoda, Emir Yuşa Atıcının fotoğraflarına ve ötesindeki baba Atıcı’nın tasarımına yönelik.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK