Trabzonspor'da Yunus Mallı gerçekleri

Trabzonspor'da Yunus Mallı gerçekleri

41
0
PAYLAŞ

Yunus Mallı ve Abdullah Avcı arasında tek tip diyalog

Fanatik

Trabzonspor’da istediği süreyi alamadığı için transfer dönemi bitmeden Abdullah Avcı ile tanışan Yunus Mallı, “Bakasetaş çok formda ama size de ihtiyacımız olacak mı?” dedi. cevabını aldım. 6 lig maçında sadece 7 dakika forma giyen gurbetçi yıldızın akıbeti devre arasına kadar zamanla netlik kazanacak.

Bu sezon başında Yunus Mallı, sezon başı kampına çok iyi bir fiziğe sahip olarak katıldı, Robert Lewandowski’nin kişisel antrenörü de dahil olmak üzere toplam iki antrenörle bireysel antrenman yaptı. Fiziki olarak takıma hazır olan Yunus’un gelişi Trabzonspor teknik heyetini sevindirdi. Ancak üst üste yaptığı transferlerin ardından Yunus, Trabzon’un Malatya maçında 7 dakika, Molde maçında ise 3 dakika oynamayı başardı. Tecrübeli futbolcu, transfer dönemi bitmeden teknik direktör Abdullah Avcı ile kadrodaki geleceği hakkında da bir araya geldi.

isteyenler oldu

Bu arada bazı Süper Lig takımlarından milli futbolcuyu kiralamak için teklifler geldi. Avcı, Yunus’a, “Bakasetaş şu anda çok iyi durumda ama oynamadığın için üzülmeni istemem. Önümüzde çok maç olacak. Sana ihtiyacımız var. Kal” dedi.

1 maçta takım dışı

Ancak 29 yaşındaki futbolcu, Kasımpaşa’nın 5. hafta oynadığı deplasman maçında kadroya bile giremedi. Yaralı olmayan Yunus’un tamamen performans odaklı olan İstanbul’a götürülmediği öğrenilince Konya maçına katıldı, kulübede bekledi. İlk yarıya kadar olan süreç Yunus’un takımdaki geleceğini belirleyecek.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK