Sergen'in 'Beyni yok' dediği videoyu Balotelli'ye kim izletti? Açıkladı

Sergen'in 'Beyni yok' dediği videoyu Balotelli'ye kim izletti? Açıkladı

57
0
PAYLAŞ

Balotelli'ye Sergen Yalçın'ın videosunu kim izletti?" kendisi açıkladı

Adana Demirspor’un Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından Sergen Yalçın’a attığı hareketle gündeme gelen Mario Balotelli, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Beşiktaş taraftarıyla bir sorunum yok” diyen Balotelli, Sergen Yalçın’ın ismini vermek istemediği bir futbolcunun, “Beyni yok” yorumunu yaptığı videoyu kendisine izlettiğini söyledi.

Mario Balotelli’nin konuyla ilgili TV100’e yaptığı açıklamalar şöyle:

“BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI İLE SORUN YOK”

“Türkiye’ye gelmeden önce kendimle ilgili her şeye baktım. İlkemdir. Profesyonelliktir. Profesyonel sporda zaten var. Türkiye’nin tüm bilgilerine sahibim. Hep var. Türkiye Cumhuriyeti ve bana olan ilgileri, Beşiktaş taraftarıyla bir sorunum yok.

SERGEN YALÇIN’IN BALOTELLİ’DEKİ VİDEOSUNU KİMLER İZLEDİ?

Soyunma odasındayken ismini vermek istemediğim bir futbolcu arkadaşım maç öncesi videoyu izletti. Orada Sergen Yalçın’ın bana “Beyni yok” dediğini gördüm. Gerçekten üzgünüm. Bana farklı bir motivasyon verdi. Bir keresinde soyunma odasında öğretmenime ‘Lütfen benimle oyna’ dedim. Oynamak istiyorum, verecek bir cevabım var. Akıllı mıyım, değil miyim?’ Beyinsiz miyim, değil miyim? ‘Ona göstereceğim’ dedim.

“BÜTÜN BONUSLARI SOKAK ÇOCUKLARINA BAĞIŞIYORUM”

Bilinsin ki benim asla para ve pullarla işim olmaz. Bu sporu seviyorum, futbol. Beni tanıyan herkes bilir. İtalyan milli takımı ile şampiyon olduğumda aldığım tüm ikramiyeleri İtalya’daki sokak çocuklarına bağışladım. çocukları çok severim. Gençleri gerçekten seviyorum. Benim için milliyet, din, dil, ırk fark etmez. Herkesi çok seviyorum.

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ben de gelecek hafta için eyalet yetimhanesinden randevu istedim. Türkiye Cumhuriyeti Devleti de olumlu yanıt verdi ve kendisine teşekkür etti. Oradaki çocuklara yardım edeceğim. Onlara forma, futbol ayakkabısı, spor ayakkabı, kırtasiye, eşofman, şort alacağım. Her ne ise, her ne eksikse kendim karşılamaya karar verdim. Bana bu fırsatı verdiği için Türkiye Cumhuriyeti Devletine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK