Marcao krizi! Galatasaraylılar sosyal medyada ayaklandı, açıklama geldi

Marcao krizi! Galatasaraylılar sosyal medyada ayaklandı, açıklama geldi

36
0
PAYLAŞ

Galatasaray’da performansıyla büyüyen Marcao’da bir gelişme yaşandı. Galatasaray’ın sezon sonunda astronomik rakamlara Avrupa’ya satmaya hazırlandığı Marcao’nun piyasa değeri düşürüldü. Sarı-Kızırmızılı taraftarlar, hedefte olmak isteyen kişilerden, güncel hedeflenen Marcao’nun açıklandığı gibi.

Galatasaray’da performansla Avrupa devlerini koşturan Marcao’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Galatasaray’ın rekor gelirle transferi için satılmaya hazırlanmayan Marcao’nun güncel fiyatından yaşanır.

MARCAO’DA SÜRPRİZ GELİŞME

Galatasaray’ın 2018-19 yatırımın devre arasında olduğu Chaves’den 4 milyon euro olacağı tahmin ediliyor Marcao, kısa vadede performansla ne kadar doğru bir yatırım olduğunu kanıtladı. Geriden oyun ekibiyle her şeyi olan yeni sezon öncesi Avrupa’nın transferine kesin gözüyle bakılırken oyuncuda bir gelişme yaşandı.

15’TEN 14’E GERİLEDİ

Transfermarkt adlı site futbolcuların piyasa şartlarında güncellerken -gösterdiği üstün performansa karşı- Marcao’daki dikkat dikkat çekti. Güncelleme öncesi 15 milyon euro değeri olan Marcao’nun ederinin 14 milyon euroya düşürüldü gözlemlendi.

GALATASARAYLILARIN MARCAO İSYANİ

Yaşanan gelişmelerin olayı Galatasaraylı taraftarlar sosyal eleştiri oklarını söz konusu kuruma yönlendirdi. Sarı-Kırmızılılar dakikalar içinde Marcao bol bol paylaşımda bulundu. Gelen öneriler için Transfermarkt Türkiye ekibinden Gökhan Yağmur, konuyla ilgili açıklamayı yaptı:

“SÜPER LİG ORTALAMASININ OLDUKÇA ÜZERİNDE”

“Marcao, iki bir merkezins dolu. Avrupa’da çok iyi bir performans sergiledi ve Ligi’nin üzerinde bir oyuncu. Marcao’nun Avrupa’da bu performansı, piyasayı görmek için 14 €’dan daha aşağıyı engelleyin. oldu.

“GALATASARAY’IN GİDİŞATI PİYASA DEĞERİNİ ETKİLEDİ”

Galatasaray bu sezon Süper Lig’in 30. haftasına kadar, 10 galibiyet 8 beraberlik ve 12 kez de böyle oldu. Sarı-kırmızılılar 40 gol atarken kalesinde ise 45 gol gördü. Aslanın bu kötü gidişatı defans hattındaki piyasadakiyle ilgili. Marcao da Szalai gibi transfer piyasasının geleceğini düşünüyorum. Oyuncunun geleceği koruduğu için için ve haktan yararlanın. Bundan dolayı hafif bir düşüş.”

15 kupalı ​​Laurent Blanc, Süper Lig devine… Fransızlar’a uğrayamayacağını anlayın!

Sacha Boey İngiltere’de gündem oldu: Rezil, izleyici verici!

Anastasios Bakasetas için çılgın rakamlar! Transfer rekoru geliyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK