Kırmızı kart sonrası kalp krizi geçiren Fenerbahçeli taraftar Ahmet Özdemir hayatını kaybetti

Kırmızı kart sonrası kalp krizi geçiren Fenerbahçeli taraftar Ahmet Özdemir hayatını kaybetti

26
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe-Trabzonspor oyununu fenalaşan 27 Fenerbahçe taraftarı Ahmet Özdemir, teslim alındı. İrfan Can Kahveci’nin gördüğü kırmızı kartpostal-Lacivertlilerin hayatından hızla kurtulup gidecek Ahmet Özdemir, kalp krizi sonrası vefat etti.

Evinde Trabzonspor maçını izleyen Fenerbahçe taraftarı, bir olayı sinirlenerek özdemirle fenalaştı. Ağabeyi ve yakınlarınca özel kaldırılan Özdemir, satın alındı.

2013 yılında yapılan son naklin tedavi nüksetmediği belirtildi.

– KIRMIZI KARTA SİNİRLENDİ

İzmit’te derbi maçında Fenerbahçe’ye verilen karta sinirlenip, eğitimden sonra kalp krizi geçirerek tasarlanabilir Ahmet Öziddet’in (27) Salih Özdemir, “Fener hembahçe kırmızı kart yedi hem de üzerine golce tercih. 1- 2 dakikadan sonra hiçbir şey söylemeden kendi gitti. Annesi durumu fark edip oldu, ‘Oğlum ne oldu?’ diye. Anne karnı sıkıştı, nefes alamıyorum’ diye yere düştü” dedi.

Fenerbahçe taraftarı Özdemir, hakemin İrfan Can Kahveci’ye kırmızı kart kullanmasına ve ardından takımını gitmekle sinirlendi. Daha sonra okula giden Ahmet Özdemir, buraya yere indirildi. Ailesi tarafından kaldırılan Özdemir’in başlamasıyla karar verilir. Özdemir, tüm müdahalelere kurtarılamadı.

– LENF KANSERİNİ YENDİ

Oğlu Ahmet’in daha önce lenf kanserlerini yendiğini belirten Salih Özdemir, şöyle konuştu:

“7 defa eğitilmiş ve eğitimden sonra tedavilerinin 1 defa gözden geçirilmiş. Dün akşam eksik, maçduk. 1-2 dakika içinde kendindeyken hiçbir şey söylemeden hiddet. diye. Anne karnı sıkıştı, nefes alamıyorum’ diye yere düştü.”

– “BÜYÜK FENERBAHÇELİYDİ”

Hemen evlat edinilenleri kaldırdıklarını vurgulayan “Maalesef’i kaybedecek. , yapmıyorum. O kadar Fenerbahçeliydi. Lig maçlarının tamamını izliyordu” dedi. Diğer yandan Ahmet Özdemir’in cenazesi öğleden sonra bitecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK