Khabib Nurmagomedov yatırım için Antalya'da

Khabib Nurmagomedov yatırım için Antalya'da

45
0
PAYLAŞ

Khabib Nurmagomedov yatırım için Antalya'da

Türkiye’de de yakından takip edilen dünyaca ünlü dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, yatırım yapmak için Antalya’ya geldi.

Rus karma dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, inşaat ve konaklama sektörüne yatırım yapmak amacıyla Antalya’nın Alanya ilçesini ziyaret etti.

Geçen yıl kariyerine son verdiğini açıklayan ilk Müslüman dövüş sanatları şampiyonu Nurmagomedov, bir inşaat firması tarafından davet edildiği Alanya’da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

AA’daki haberlerden Nurmagomedov, Kargıcak ilçesinde hayata geçirilmesi beklenen konut ve İslami otel konseptli projenin şantiyesini inceledi.

“MÜSLÜMANLAR İÇİN GÜZEL BİR PROJE”

Nurmagomedov, projede bir evi olacağını ve tatil için sık sık Alanya’ya geleceğini söyledi. “İnşaat firması bizi Alanya’ya davet etti. Önce İstanbul’a sonra Alanya’ya geldik. Belek’te bir projeye baktık. Sonra Kargıcak projesini görmeye geldik. Bu proje gerçekten çok güzel. Çok beğendim. yeri ve projeyi çok gezdim ama böyle bir proje görmedim.Müslümanlar için güzel bir İslami proje. cümleleri kullandı.

Alanya’ya yatırım yapacağını anlatan ünlü sporcu, “Buraya yatırım yapacağım ve kendi dairem olacak. Türkiye’ye geldiğimde Alanya’da kalmak istiyorum.” dedi.

Profesyonel sporu bıraktıktan sonra ne yapmak istediği sorulduğunda Nurmagomedov şu yanıtı verdi: “Boks açısından Abu Dabi’de antrenman yapacağım. Henüz tam bir karar vermedim. Sporla ilgili çalışmalarım gelecekte netlik kazanacak.” cevabını verdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK