Galatasaray'da dev toplantı gerçekleşiyor

Galatasaray'da dev toplantı gerçekleşiyor

50
0
PAYLAŞ

Yüksek Danışma Kurulu Galatasaray'da toplandı

Milliyet

Başkan Burak Elmas’ın çağırdığı ekip “Yüksek İstişare Kurulu” ile toplanıyor. Yönetim Kurulu Eski Başkanları, İkinci Başkanları ve Eski ve Yeni Başkanlar toplantıda bir araya gelir.

Galatasaray, eski başkanlar, ikinci başkanlar, eski ve yeni meclis başkanları tarafından tartışılıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Burak Elmas, “Yüksek Danışma Kurulu” adını verdiği takımı bir araya getiriyor.

Başkan Elmas katılımcılara bir davet mektubu göndererek Yüksek İstişare Kurulu’nun 13 Ekim’de toplanacağını bildirdi. Bu toplantı, Mustafa Cengiz döneminde pandemi nedeniyle gerçekleşmeyen iki mali kongrenin yapılacağı 16-17 Ekim tarihlerinden önce gerçekleşecek. Böylece bu konuda iki fikir alışverişinde bulunulacak ve Başkan Burak Elmas, genel kuruldan çekmek istediği yetkilileri bilgilendirecek. Sarı-kırmızılı kulüpte transfer döneminde dökülen yüksek puanlar ve bonusların yer aldığı detayların KAP bildirimlerinde yer almaması üyelerin tepkisini çekiyor. Elmas ve ekibinin, özellikle eski başkan ve yöneticilerin bu konuda artan eleştirileri başta olmak üzere “şeffaflığa” karşı uyarılacağı açıklandı.

(Milliyet)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK