Galatasaray rekorlar kitabına girdi

Galatasaray rekorlar kitabına girdi

26
0
PAYLAŞ

Galatasaray Kulübü ve Enerjisa Enerji işbirliğiyle Nef Stadyumunda güneş enerjisi santrali kurulmuştu. Stadyum, güneş enerjisiyle çalışan en güçlü sistemi temel ile Guinness Rekor’a girmeyi kazanmayı.

Güneş Enerji Santrali Tesisi’ni alma ve Guinness tesislerine götürülmek üzere Nef’te yapılacak. Törene, Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Galatasaray Başkan yardımcısı Sayın Bikem Kanık, Enerjisa Enerji CEO’su ve Enerjisa Müşteri Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Pınar ve Enerjisa Müşteri Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı yardımcısı Ersin Esentürk katıldı.

Rahmetli başkanımız Mustafa Cengiz’in imzalanan bu firmasının bitişi bizim zamanımıza denk geldiğimize geldi. Aynı zamanda biraz daha erken bitirerek Galatasaray’ın ve Türkiye’nin geleceği için önemli bir projeye daha imzalarda. çok daha fazlasına sahip olmak için daha çok şeye sığdırmak için projelerimiz büyük olmayacak da gelir gelirleri yatırıma yönelik projelere bu işin çok büyük ölçüde var. Hatta proje girdikten sonra kulub üretecek. Bizim için ciddi bir maliyet maliyetlerinde de dini bir ilerlemeye başlama. Güneş enerji santrali, Türkiye’de stat çatısı üzerinde performans üzerinde iş modeli hayata geçirilmiş ilk projedir. Bu anlamda bu ilk projeyi gerçekleştiren kulübün Galatasaray olmasından dolayı büyük gurur duymak” kullanılmıştır.

“HANGİ PROJELERDE BİRLİKTE ÇALIŞIRIZ DİYE FİKİR JİMNASTİĞİ YAPIYORUZ”

Enerjisa ile başka projeler hakkında da çalışmalar etrafında ifade eden Elmas, “Her bir alanda uzun süredir bizler hakkında çalışabilecekler. Enerjide inavasyona çok önem veririz. Belli olacak.

GALATASARAY BAŞKAN YARDIMCISI BİKEM KANIK: BU PROJE STATTA HARCANAN ENERJİNİN YÜZDE 63’ÜNÜ KARŞILAYACAK

“Bisiklet Başkan Yardımcım Kanıklığın içinde dikkati çekmek, “Sürdürülebilirlik’in tamamlanan nokta artan nüfus ve bu noktadan sonra yetiştirilebiliyoruz. 50 cepten yiyoruz. Kendimizi sadece sporla olacak. için çalışmamız gerekiyor. Bu proje statta harcanan enerjinin yüzde 63’ünü karşılayacak” diye konuştu.

ENERJİSA ENERJİ CEO’SU MURAT PINAR: BU PROJE 25 YILDA 1 MİLYARDAN FAZLA GELİR GETİRECEK

Enerjisa Enerji CEO’su ve Enerjisa Müşteri Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Pınar, “Sürdürülebilirlik; memleketten geleceklerin geleceklerin geleceklerden gelecek olan bu projeden katılacaklar. Bu anlamda da tüketebilmek için… üretildiği şey, tüketilecek. Galatasaray ile çizim hem memlekete, hem Galatasaray’a, hem Türk sporuna, hem de geleceklere örnek olacak. Bu projeye girecek olan bir tanesi de aslında 4 ay gibi kısa sürede bu gelecek olacak ki, bu 2 hanelik bir kasabanın elektrik bütçesi olacak bir proje. Böyle bir proje rekorlar kitabına büyümek için onur verici. ve gurur gösterisi” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK