Fatih Terim çıkış planını hazırladı

Fatih Terim çıkış planını hazırladı

58
0
PAYLAŞ

Fatih Terim, Lazio oyun planını sezon boyunca yayınlayacak

Fanatik

Fatih Terim, Lazio’nun sahadaki idealine yakın 11’ini de aynı anlayışla şimdi fazla oynamadan kazanacak. Amaç Göztepe, Marsilya ve Rize maçlarını milli tatile kadar minimum hasarla geçmek ve toparlamak. Uluslararası molada takımı zorlu bir kamp dönemi beklemektedir.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lazio’nun Avrupa Ligi maçında galibiyet getiren oyun anlayışını ve o gün sahaya koyduğu ideal 11’i devre arasına kadar aynı şekilde kullanmayı planlıyor. 3 maçlık periyodu (Göztepe, Marsilya (d), Rizespor (d)) en az hasarla atlatmak, Galatasaray’ı ayağa kaldırmak ve her iki kulvarda da iddiasını ortaya koymak isteyen Terim, lig için bir plan daha yaptı. ortaya çıkmak. , kondisyoner Scott Piri ile milli ara için özel bir antrenman programı hazırlayarak takımın temposunu ve dinamizmini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

transferi sabırsızlıkla bekliyorum

Belirlediği 11’i sakatlıklar ve penaltılar dışında fazla oynamadan kullanmayı planlayan Fatih Terim, oyuncularını bir şekilde kampa sokmayı düşünüyor. Döndüklerinde milli takımlara katılacak oyuncular için ayrı bir takvim uygulanacaktır. Kayserispor’daki yenilginin ardından transfer mesajları veren Terim, devre arasına kadar her iki kulvarda da yarışı sürdürmek ve Ocak ayında yapacağı takviyelerle bambaşka bir kadro oluşturmak istiyor.

Mola listesinin hazırlanması

Bu arada Terim, sezon başından beri farkına varamadığı birçok yıldıza bilet kesmeye hazırlanıyor. Profesör Fatih’in önümüzdeki haftalarda Ocak ayında göndermek istediği oyuncuların listesini yönetime vereceği öğrenildi. Halihazırda bu listeye birkaç isim girmiş olan Profesör Fatih’in Yedlin, Feghouli, Babel ve Luyindama’yı görevden aldığı ancak nihai karar için bir süre bekleyeceği belirtildi.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK