Eyvah! Ferdi Kadıoğlu elden kaçıyor! Özel görüşme ortaya çıktı

Eyvah! Ferdi Kadıoğlu elden kaçıyor! Özel görüşme ortaya çıktı

56
0
PAYLAŞ

Louis Van Gaal, Fenerbahçe'nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu'nu istiyor

golcü

Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’ye atanmasıyla ilk 11’in kilit isimlerinden biri haline gelen Ferdi Kadıoğlu’nda sıcak değişimler yaşanıyor. Hollanda milli futbol takımının teknik direktörü Louis Van Gaal, Ferdi Kadıoğlu’nu Hollanda’ya getirmek için girişimlerini hızlandırdı. Başarılı futbolcu, milli futbol takımımız tarafından da talep görüyor. Peki Ferdi Kadıoğlu hangi milli takımı seçecek?

3 yıldır Fenerbahçe’de oynuyor ancak Vitor Pereira’nın göreve gelmesinden sonra düzenli olarak ilk 11’de oynama şansı buldu. Ferdi Kadıoğluson haftalarda performansı ve skora katkısıyla dikkat çekiyordu. Ferdi Kadıoğlu Hollanda milli takımıgetirmek için eğitmen Louis Van Gaal’ın fotoğrafı. çabalarını artırdı.

FERDİ KADIOĞLU HANGİ MİLLİ TAKIMI SEÇİYOR?

A Milli Futbol Takımımız tarafından da talep edilen Ferdi Kadıoğlu’nun Hollanda U21 Milli Takımı Teknik Direktörü Louis Van Gaal Erwin van de Loo ve Ferdi Kadıoğlu hakkında detaylı bilgi aldı. Hollanda’nın Ferdi Kadıoğlu’nun milli takım tercihini kendileri için kullanmakta kararlı olduğu kaydedildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK