Emre Belözoğlu sessizliğini bozdu! Teklif yapıldı mı?

Emre Belözoğlu sessizliğini bozdu! Teklif yapıldı mı?

48
0
PAYLAŞ

Emre Belözoğlu'nun Çaykur Rizespor açıklaması

Fenerbahçe’deki macerasına son verdikten sonra birçok takımla adı anılan Emre Belözoğlu’nun, Bülent Uygun’un ayrılmasının ardından Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran ile görüşeceği iddia edilmiş, Kıran bu iddiaları sert bir şekilde yalanlamıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belözoğlu, Çaykur Rizespor’un kendisine yapılan teklifi reddettiğini açıkladı.

Geçen sezon futbolu bıraktığı Fenerbahçe’de sportif direktör olarak başlayan ve son 10 haftayı teknik direktör olarak bitiren Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde Çaykur Rizespor olarak anıldı ve Karadeniz takımının lideri Tahir Kıran şiddetle yalanlandı. bu iddialar. Konuyla ilgili TGRT Haber’e açıklama yapan Belözoğlu, Bülent Uygun’un ayrılmasının ardından kendisine bir teklif sunulduğunu söyledi.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran’ın Hamza Hamzaoğlu ile sözleşme imzalamadan 2 gün önce kendisine bir teklifte bulunduğunu belirten genç teknik adam, şunları kaydetti:

“Tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim”

“Çaykur Rizespor başkanının gündemdeki açıklamaları 10-15 gün öncesine ait. Bülent Uygun gittikten sonra, Hamza Hamzaoğlu’nun göreve başlamasından iki gün önce Tahir Bey görüşmeye çağırdı. Gerçekleşen görüşmede bana görüşme teklif edildi. Çaykur Rizespor teknik direktörü de kendilerine teşekkür ettim ve tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim.Çok samimi bir görüşmeden sonra eski bir röportaja dönmeyi pek iyi bulmadım.

‘Hamza Hamzaoğlu hocamıza başarılar diliyorum’

Çaykur Rizespor’a ve çok değerli hocamız Hamza Hamzaoğlu’na başarılar diliyorum. Bu tür tartışmaların bize ve daha da önemlisi toplumlara zarar verdiği aşikar. O yüzden daha fazla konuşarak böyle bir soruna karışmak istemiyorum.”

“Emre Belözoğlu’nun tesislerin kapısından geçmesine izin vermeyeceğim”

Emre Belözoğlu’nun iddialarını şiddetle reddeden Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, “Emre Belözoğlu’nun tesislerin kapısından içeri girmesine izin vermem, kim ne derse desin Emre Belözoğlu’na bence ve kulübümde yer yok! Bir gazeteciye saldıran Başakşehir maçını da unutmadım. Kulübüme girmesine izin vermezdim. kelimeleri kullanmıştı.

10 maçta 7 galibiyet

Geçen sezon Fenerbahçe’de sportif direktör olarak görev yapan Emre Belözoğlu, Erol Bulut’tan ayrıldıktan sonra son 10 maçta teknik direktör olarak atandı. Sarı-Mavili ekipte teknik direktör olarak 10 maçta görev yapan Emre Belözoğlu, 7 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet kaydetti. Üçüncü sezonun ardından Fenerbahçe ve Emre Belözoğlu yollarını ayırdı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK