Bunu devam ettirdiğimizde iyi şeyler görebiliriz

Bunu devam ettirdiğimizde iyi şeyler görebiliriz

52
0
PAYLAŞ

Hikmet Karaman: Bu istatistiğe devam edince güzel şeyler görüyoruz

1-1 biten Giresunspor maçında Yukatel Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman öne geçtiklerini ancak skoru koruyamadıklarını söyledi.

Bunun zor bir görüşme olduğunu vurgulayan Karaman, şöyle devam etti:

Maç öncesi, rakibimizin ligdeki sıralaması ve farklı bir skorla kazandığımız maçtan sonra buradaki oyun stratejik ve zihinsel anlamda zor bir maç. Çünkü Giresunspor takımı daha önceki maçlarda oynadığı ve zaman zaman verdiği güreş ödülünü alamadı. Golü biz attık ama golün ardından taç golü aldık. Skoru orada tutabilseydik ilerleyen dakikalarda durum farklı olabilirdi.

Giresunspor yine kazanamadı: 1-1

Karaman, golü bulmanın Giresunspor’un hem motivasyonunu artırdığını hem de daha hızlı oynamalarını sağladığını söyledi. “İkinci yarıda karşılıklı ataklar var. Her iki takımın da pozisyonları var. Rakibimizin iyi başladığı ikinci yarıda Uğur hareketiyle oyunu yarıda kestik. Fernandes’in özel olarak kullandığı iki yan top var. Biri Yasir’in pozisyonu, diğeri ise Yasir’in pozisyonu. Dimitri. Çok net vesikalık pozisyonları. “Bu tür bir oyunda bu tür pozisyonları değerlendirmeniz gerekiyor. Rakibimizin de birkaç pozisyonu var.” cümleleri kullandı.

Son iki deplasman maçında 4 puan almayı başardıklarına dikkat çeken Karaman, şunları kaydetti: “Hatay deplasman, Galatasaray ve Giresun deplasmanda, içeride oynadığımız yer. Böylece 3 maçtan iki maçta 4 puan aldık. Bizimle oynadığı 5 maçta 11 puan alan bir takım var. Devam ettiğimizde güzel şeyler görebiliriz. Ama oynadığımız bu tür maçlardan ders almamız lazım. Giresunspor’a da başarılar diliyorum.” dedi.

Hakan Keleş: Kaçırılmaması gereken çok gol var

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK