'Bu kadar da gol kaçırılmaz'

'Bu kadar da gol kaçırılmaz'

40
0
PAYLAŞ

Hakan Keleş: Kaçırılmaması gereken çok gol var

Süper Lig’in 7. haftasında Yukatel Kayserispor ile 1-1 berabere kalan GZT Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, “Gerçekten üç puan istiyorduk. Maç öncesinde inanılmaz bir ihtiyacımız vardı. Maç olarak bunu hak ettiğimizi düşünüyorum.” not alınmış.

Keleş, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, sahadan tekrar galip ayrılamayacaklarını söyledi.

Zafer adına her şeyi yaptıklarını belirten Keleş, şöyle devam etti:

Gerçekten 3 puan istiyorduk. Maçtan önce de inanılmaz bir ihtiyacımız vardı. Maç olarak hak ettiğimizi düşünüyorum, çok net pozisyonlar, 5-6 pozisyon, iki VAR golümüz, gönderiler. Oyuncularımız harika bir iş çıkardı. onlara teşekkür ederim. O yüzden söyleyecek söz bulamıyorum. Dediğim gibi moral olarak gerçekten 3 puana ihtiyacımız vardı.

Giresunspor yine kazanamadı: 1-1

Geç de olsa inanılmaz bir oyun sergilediklerini vurgulayan Keleş, “Bugün geliştirdiğimiz oyun zirve yaptı. İnanılmaz bir maçtı. Ama üç puanı geri alamadık. Rakibimize çok fazla pozisyon vermedik. Büyük istek, kıskançlık, coşku ama düşünemedik. sonuç. Eminim şanssızlıktır. Hepsi bu. “Hiçbir gol kaçırılmayacak, çözeceğiz.” dedi.

İyi bir takım olduklarını kaydeden Keleş, oyuncuların çabalarından dolayı üzgün olduğunu söyledi. “İyi bir oyun var. Ama sonucu düşünemiyorlar. Umarım daha iyi olur.” ifadesini kullandı.

Hikmet Karaman: Bu istatistiğe devam edince güzel şeyler görüyoruz

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK