Beşiktaş'ta sakatlıkların sorumlusu aranıyor

Beşiktaş'ta sakatlıkların sorumlusu aranıyor

55
0
PAYLAŞ

Beşiktaş yönetimi ava çıktı!  Vodafone Park bakıma alınabilir...

Türkiye Dergisi

Beşiktaş’ta art arda sakatlıkların ardından yönetim müdahale etti. Sorumlular aranıyor.

Beşiktaş eşi benzeri görülmemiş bir sakatlık kabusu yaşıyor. İzmir’e 11 başarısızlıkla giden ve Altay’a 2-1 yenilen siyah-beyazlı ekip, bu yetmezmiş gibi dört oyuncusunu daha kaybetti. Takımın en önemli isminin yanı sıra engelli kervanına Pjanic, Salih Uçan, Oğuzhan Özyakup ve Atiba Hutchinson eklendi. Yaşanan inanılmaz durumun ardından Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübe kırmızı alarm verdi.

Görevdeki personelin ihmal nedeniyle dağılma tehlikesiyle karşı karşıya kalabileceğinden korkan siyah beyaz ekibin patronu, yaralanmalardan sorumlu kişiyi bulmak için bir kriz hücresi kurdu. Ajax’ın Salı günkü Şampiyonlar Ligi deplasman maçı öncesinde 10 oyuncusu yaralanan Beşiktaş’ta Pazartesi günü sağlık kurulu, kondisyoner, fizyoterapist ve ‘toprak bakımını’ yapan firma ile toplantı yapılacak.

Muayene sonunda kulüp profesyonelleri yaralanmaların sebebini ve suçlusunu bulacaktır. Şu anda sahaya daha çok odaklanılmış durumda ancak kulüpten alınan bilgilere göre sahanın durumu sakatlıklarda en az etkili olan faktör. Büyük bir özveriyle oynayan siyah-beyazlı futbolcuların çok zor ve yorucu maçlarda oldukça sıkı bir programda fedakarlık yapmaları nedeniyle sakatlıkların arttığına inanılıyor.

Yapılacak incelemelerde Vodafone Park’ın zemin durumu da konuşulacak. Gerekirse iki ay sürecek bakım ve yenileme çalışmalarına başlanacak. Bu durumda Beşiktaş’ın maçlarını Kocaeli stadında oynaması mümkün olacaktır. Ümraniye Nevzat Demir tesisleri ile Kocaeli Stadı arasındaki mesafe 98 kilometredir.

(Türkiye Dergisi)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK