'Beşiktaşlılar kendilerine çok güveniyor ama…'

'Beşiktaşlılar kendilerine çok güveniyor ama…'

55
0
PAYLAŞ

Erik ten Hag: Beşiktaşlılar birbirine çok güveniyor ama biz de güveniyoruz

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu ikinci haftasında Beşiktaş’ı konuk edecek olan Ajax’ın Hollandalı temsilcisinin teknik direktörü Erik ten Hag, beyaz ve siyah takıma karşı zorlu bir mücadele ile karşı karşıya kalacaklarını söyledi.

Ten Hag, maçın oynanacağı Johan Cruijff Arena’da futbolcu Daley Blind ile basın toplantısı düzenledi.

UEFA organizasyonlarında hiçbir maçın kolay olmadığını söyleyen Ten Hag, “Şampiyonlar Ligi’nde kolay maç yok. Beşiktaşlılar kendilerine çok güveniyor ama biz de kendimize güveniyoruz.” not alınmış.

Beşiktaş’ın teknik açıdan iyi oyunculardan oluşan harika bir takım olduğuna dikkat çeken Ten Hag, “Yarınki maç eksik olabilir ama sahada en çok korktuğum oyuncular Michy Batshuayi olacak” dedi. cümleleri kullandı.

Bu arada Ajax’lı futbolcu Daley Blind, Şampiyonlar Ligi’nde oynamanın her zaman özel olduğunu vurguladı ve yarın stadyumdaki atmosferi merak ettiğini söyledi.

“Bence doğru yoldayız ve turnuvada iyi ilerleyebiliriz. Her maçı ayrı ayrı değerlendirmeliyiz. Doğru yerlere gelebiliriz. Daha fazlasını yapabiliriz. Çok çalışmalıyız. Bu şekilde yapabiliriz. bizi güçlendirin. daha fazla, ”dedi Blind.

Basın toplantısının ardından Ajax takımı son antrenmanını stadyumun yakınındaki bir sahada yaptı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK