Beşiktaş’a Vodafone Park uğurlu geldi

Beşiktaş’a Vodafone Park uğurlu geldi

34
0
PAYLAŞ

Yaklaşık 2,5 yıllık inşaat aşamasına 11 Nisan 2016’da Beşiktaş maçıyla-Busaspor- kapılarını, Türkiye’nin ilk akıllı okul stadlarını girdi.

Dünyanın ve Türkiye en güzel statları, mimari ve teknik yolların yanı sıra akıllı yuvarlak ile de dikkat. Sosyal medya takipçisi 9 milyon takipçisi olan Vodafone Park, dünyanın en çok yolcusu olan 3 sistemu olarak bilinmektedir.

Vodafone Park, 2016’da en saygın spor sitelerinden StadiumDB.com tarafından “Yılın En İyi Stadyumu”, 2017’de ise İspanya’da düzenleme “Stat Tasarımı ve Gelişimi Ödülleri 2017″de “Yılın En İyi Stadyumu” seçildi. 2019 UEFA Süper Kupa Finali ve 2020 Vodafone maçı gibi spor karşılaşmalarının düzenlendiği Vodafone Park, 2018 yılında dünyaca ünlü Shakira’nın “El Dorado Dünya Turnesi” olur İstanbul’da konsere, 2020 yılında Türk popnin yıldız ismi Edis’in sahnesinde Türkiye’nin ilk çevrimiçi canlı konserine ev yapımını yaptı.

Stadın 6. yılını değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Beşiktaş temellerini attıkları ve ayırt edici ile Vodafone Park’ı ilk kez bu yana kendi evlerimizdeki gibi gördüklerini, “Bu yatırımla’ ve Türk sporuna bir eser kazandıraa” Bu eserle tüm spor camiası, milli takımımız, konserlerde, moda şovlarında ve diğer etkinliklerde misafirlerimiz oluyor, tüm halkımız yapılıyor. İstanbul’un kentne kimliğine ve Türk futboluna global düzeyde çok açılımlar içinde bulunduğumuz ve devam ediyor. kullanımları.

Beşiktaş Kulübü Vodafone Park’tan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Daltaban ise stadın geleceği için ne kadar düşündüğüne değinerek şunları söyledi:

“Vodaf Park bizler için birdanone, ikinci evimiz, bizim tabiriyle mabedimiz. Bu kadar çok iyi bir ekiple durmadan çalışıyoruz. Vodafone Park’ın en önemli endüstriyel üretim anlamında. Vodafone Park’ın yaşınız olmasını sağlayacağız.”

SOSYAL YAŞAM ALANI

Türkiye’de ilk sektörde iki şampiyonluk gören ilk ve tek sistem olan Vodafone Park, Beşiktaş’a da yöneliktir.

Dünyanın en güzel ziyaretçilerini ağırlayan parkı, son 6 şehre ve semte hizmet eden çok amaçlı bir şehir merkezinde, bir sosyal alanı içinde yer aldı. Türkiye’nin dijital defilesinin gerçekleştirildiği filmin, Türkiye’nin en büyük spor müzesi, Beşiktaş Müzesi’ne, Beşiktaş Kulübünün yönetimine ve resmi televizyonu BJK TV’nin ilke evindeki Vodafone’da yemeklerden oluşan bir ortamda boğaz manzarasında başarılı.

Sporseverler, Türkiye’nin ilk sistem turu olarak “Beşiktaş JK Şeref Turu ile Vodafone Park’ı ziyaret edebiliyor.

Alexander Sörloth resmi resmi açıklandı! İstanbul’a gidiyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK