'Beşiktaş'a nereden zarar veririz!'

'Beşiktaş'a nereden zarar veririz!'

67
0
PAYLAŞ

Ajax Teknik Direktörü Erik ten Hag: Beşiktaş'a nasıl zarar verebiliriz!

AKŞAM

Ajax Teknik Direktörü Erik ten Hag, yarınki maç öncesinde yaptığı açıklamada, “Sadece kendimize değil, rakibin durumuna da bakacağım. Beşiktaş’a nerede zarar verebileceğimizi bulmaya çalışacağız.” not alınmış.

UEFA Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Beşiktaş, yarın grubun ikinci maçında Ajax’ın konuğu olacak. Hollanda Ligi’nin 7. haftasında Groningen’i 3-0 konuk eden Ajax’ta teknik direktör Erik ten Hag’dan önemli açıklamalar geldi.

ESPN ile konuş 51 yaşındaki teknik direktör, “Takım tercihimi oyuncuların formuna göre yapacağım. Ancak elbette rakibimizin durumuna da bakacağım. Sadece güçten bahsetmiyorum.” dedi. cümleler.

BİLETLERİNİ KAYBEDEBİLİRLER

Tecrübeli teknik adam, “Beşiktaş’ı nereden yaralayabiliriz ve bunun için neye ihtiyacımız var? Bunlara odaklanacağız. Ajax’ın 11’den fazla oyuncusu var. Herkesin formda olması gerekiyor. Aksi takdirde yerlerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar. Biz yapıyoruz Lig’de de Şampiyonlar Ligi’nde de bu formu korumak zorundayız.Kendime güveniyorum.Her rakibe karşı farklı varyasyonlar gösterebiliriz.Bu yüzden kendimizden emin çıkıyoruz.Maçlarda önemli değil. rakibimiz kim” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK