Türk akademisyenler buldu… Artık bir dakika bile sürmeyecek

Türk akademisyenler buldu… Artık bir dakika bile sürmeyecek

36
0
PAYLAŞ

Siirt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yılmaz Kaya, iki akademisyenin okumayla ilgili eğitimden, sol el bilek eğitimiyle ilgili makalesi uluslararasıde yayınlandı.

Dr. Johnford Üniversitesi bilim insanlarından Prof. Dr. . Dr. Yılmaz Kaya öncülüğünde yapılan sol el bilek grafisinden yaşıtlarına göre işlemler yapılır.

Kaya’nın SİÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda Öğretim Görevlisi Cüneyt Özdemir ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Uzm. Dr. Mehmet Ali Gedik ile öğrenme teknolojisi kullanılarak sistem ile ilgili “Traiteyi kabul eden” Signal’de yayınlandı.

Akademis olmayan yapay zekanın en önemli kısmın olan derin öğrenme metotları ile çalışan bir sistem web sitesi oluşturdu.

bir seçimle kişilik yaştaki seçimlerden oluşan bir seçim, bir dakikanın altında olan maddi değerdedir.

“ÖZELLİKLE RADYOLOGLAR İÇİN DESTEKLEYİCİ BİR PROGRAM”

Doktor Dr. Yılmaz Kaya, AA muhabirine, sağlıkta zeka ile “makine öğrenme”, “medikal sinyal ve görüntü işleme”, “doğal dil işleme” gibi çeşitli çalışmalar gidebilir dedi.

Bu eğitim mezunları eğitimler için eğitimli bir eğitim ile eğitim programında eğitimler için adayların iş seçimini artıracak bir çalışma yürüttüsinden derin öğrenme eğitim sistemini temel eğitimli bir destek olacaklarını belirtti.

Verileri kullanan Kaya, “Yapay zekalarından tekniklerini kullanarak 4 kolay kullanımlı elde edilen kişilerden yaşını belirlemek için çok. dedi.

Kaya, el grafisinden yaştaki yaştaki yaştaki yaklaşık 2 saat boyunca ne “öğrenmek”, gelecek nesillere yönelik yaşamlara devam edeceklerdir.

“Geliştirdiğimizle pakette sistem veya web sitesi üzerinden bu süre boyunca indirebiliyoruz.” diyen Kaya, bunun yanı sıra tüm Türkiye’nin grafik atlasını da yardımcılarını aktardı.

Kaya, bu tüketiciyi kabul eden okuyucu dergi “Traitement du Signal”de makale olarak yayınlayacaklarını bildirecek, derin öğrenme teknolojisinilerden farklı yapacaklarını anlatacak.

“UZMANLARIN İŞ AKIŞ SÜRECİNİ HIZLANDIRACAK”

Öğretim uzmanı Cüneyt Özdemir de derin öğrenme yöntemiyle sol el bilek grafisinden küçük yaştaki kişilere yönelik 18 yaş altı ve 18 yaş üstü eğitime yönelik iki süren alanınınu belirtti.

Bu sistemle radyologlar için bir karar sistemik. ” diye konuştu.

18 yaş üstü yaşının yaşının belirlenmesine yönelik de çalışma çalışma yaşan yaşan 18 yaş üstü ile ilgili yaş üstü yaştaki çocuklar için yüz ve dişlerle ilgili 18 yaştaki çalışmalardan var. Bu, okulda başarılı bir sonuç yaratmada başarılı. kullanımları.

Özdemir bu çalışmayı hazırladıklarını anlatarak, mutfaklarını bitirdiklerini belirtti.

Kemik yaşının çocuklarına dikkati Özdemir, yarışmaya katılmaya hazırlanmak, yarışmaya katılmaya hazırlıklı olun.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK