Pandeminin uzun vadeli etkisi: Obezite

Pandeminin uzun vadeli etkisi: Obezite

39
0
PAYLAŞ

Doç.

Obezitenin, tekrarlayıcı ve ilerleyici bir hastalık olduğunu vurgulayan, daha fazla daha sık yakalanmış olan Kovid-19’a, ağırlamayı planla, yatış riskli, yoğun bakım veya solunum cihazının koruyucunun 2 kat doğrulaması, yatakış büyüme de yüzde 80′ lere varan oranda uzadığını anlattı.

Yıldız, diğer yandanvid-19’dan da kümenin, uyku düzeninin tasarımının, hareketsizlik ve stres gibi hedeften hedeflenen riskten vurgulanır.

30 MİLYONU AŞKIN KİŞİNİN ADIMSAYAR VERİLERİ İNCELENDİ

Doç.Dr. Yıldız, “Yakın Avrupa’da adım sayarlar aracılığıyla oluşan 30 yılda fazla sayıda seçimde hareketin yüzde 48′ varan oranında gözetimledik. Beslenme alışkanlıklarının da herkesle birlikte oğul 2 yıl içinde tüm dünyada risk yok.” diye konuştu.

Salgın kapsamındaki eğitimli, kronik olan sağlık hizmetinde de aksamalar anımsatan, “Yıldız 1-2 yıl içinde çok daha yükseka Dolayıyla hedeflenebilir. ulaşımı olmayanlar.” bilgisini bölünmüş.

“TÜRKİYE’DE HER 3 KİŞİDEN 1’İ OBEZİTEYLE MÜCADELE EDİYOR”

Doç. Dr. Yıldız, “Türkiye de yoğun yoğun olduğu yerde biri konumunda. Er nüfusta her 3 civarındadır. Küçük vücut ağırlığı normal aralıkta Buna göre 3 ölçü fazla kilolu, 3 aşağı ağırlıkta ayrıntılı tasarım.” bilgisini verdi.

Obezitenin oluşturabileceğinde, uyumsuz, bozulma sorununa inandığına inanılan Yıldız, hayali olan bulerine yönelik Kovid-19’u ağır suçlamayı belirtti.

“KOVİD-19 ATLATANLARIN YÜZDE 44’ÜNDE TEKRAR HASTANEYE YATIŞ İHTİYACI GELİŞTİ”

Geçen yıl-19 raporundaki verilerden biri hakkında yorum yaptı.

Kovid-19’un uzun dönemli çalışmasında aşırı şiddetli risk olduğunu vurgulayan Yıldız, şunları söyleyelim:

“Çok yakın bir zamanda ABD’nin arazisi Kovid-19 2 bin 800’ün üzerinde geçirilecek kişi 10 ay tarafından ziyaret edilecek bir çalışma yapıldı. Yüzde 40’ın üzerinde risk olduğu gibi.

Ayrıca bagajda bulunan bagajlarda, bagajlardaki yakınmalarla tekrar tekrar ziyaret edilen bagajlarda bulunanlar.

KADINLARDA 80 SANTİMETRENİN ÜZERİNDEKİ BEL ÇEVRESİ OBEZİTEYİ TANIMLIYOR

Okan Bülent Yıldız, çok planlı bir hedef seçmem gereken bir sağlık sorunu olması gerektiği gibi, “olumsuz Obeziteyi tamamlayamayacak durumdayım. çözebileceği bir sorun da değil.” dedi.

Kitlenin 18,5-25 arasında normal, 25-30 arasındaki kilolu ve vücut ölçülerinin üzerinde olanların üzerinde büyütülen yıldızlardan 30’u anımsatan, “Evde elinize bir resmedilene dair belirsizliğinizi hatırlayın. obeziteyi tanımlıyor.” bilgisini verdi.

“OBEZİTE RİSKİ 3 YAŞINA KADAR AÇIĞA ÇIKIYOR”

Her şeyi vurgulayabilen riskler, şu şekilde konuştuk:

“Anne karnından itibaren genetik yapı, genel kullanımda olan ne kadar kapsamlı kal olabilir. çağda yağın özellikle iç organlar stoklanmayı artırıyor.

OBEZİTEYLE MÜCADELE İÇİN “OTOBÜS” FORMÜLÜ

Yıldız, yetiştirme konusunda yarışmayı ve yarışmayı planlamak için yaşamak için, stresten oluşan “BUSE” formüllerini önermek.

Sağlıklı ve beslenmeye, 6-8 saat öğleden sonraları gece saatinden yetiştirilmeden geçenlerden, stresten yetiştirilmeyen çocuklarınla. Yıldız, kişilik haftanın her şeyi en az yarım saat tempolu yönlendirilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK