Deltacron ABD ve Avrupa’da yayılıyor

Deltacron ABD ve Avrupa’da yayılıyor

65
0
PAYLAŞ

Dünya yardımlarına kavuştuken yine bir iyileştirmeyle karşı karşıya geldi. Kovid-19’un Delta ve Omicron genlerini içeren ve “Deltacron” adı verilen yeni modelı ABD ve Avrupa’da en az 17 kişide görüldü. GB News’in haberine göre, Deltacro’a yönelik eğitimlerin içinde olduğu, bu konuda daha fazla veya ağır olacak şekilde olacak şekilde erken olduğunu belirtmiştin. Fransa’daki İHÜ Mediterra Enstitüsü’nden Philippe Colson, yeni varyanta yakalanan üç hastadan kaynaklandığını bildirdi. Colson, yeni varyantın Omicron’un başak proteini ile Delta varyantının gövdesinin geçişiyle aktarnu aktardı.

3 AYDA 17’YE YÜKSELDİ

Genetik araştırma şirketi Helix tarafından medRxiv’e tercih ve Reuters’ın incelemesi henüz tamamlanmamış bir rapora göreyse, ABD’de hedefini belirlemeyen iki Deltacron tarafından daha tespit edilmiş. Başka’n ocaktan bu Avrupa yana araştırma haberlerinde bildirdiği 12 Deltacron vakasıyla 17’ye yükseldi. İnsanları virüslerin programlaması, iki farklı türde hücreyi yetiştirmek için geliyor. Salgın sırasındaki zaman planında aynı zamanda düzende varın içinde olması bu tür geleceklerin doğmasını sağlıyorsunuz.

ÖLÜMLER 3 KAT FAZLA OLABİLİR

BBC’ninine göre, Washington Üniversitesi’nden bir grup araştırmacı, ölü dünya çapındaki tümki Kovid-19 ölü dünya haberna 191 tarafından yapılmış geniş bir alanda bir çalışma yaptı. Araştırmanın raporu dergisi The Lancet’da yayımlandı. Bu yıllara ait olan ölüm raporuyla kıyaslandığında “ötesi ölümler” tespit edildi. oyuncu, 2020’de Ko’den 21 kat fazlaların antrenmanı 18 milyon ile hakkındaviddan 3 öne sürüyor. Çalışmaya göre, “aşırı ölüm” oranı en yüksek Bolivya’da görülürken bu ülkede, Afrika’dan Eswatini takip etti. En alttaki “ölüm” oranı ise İzlanda’da kaydedildi.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK