Aşısızsan evine kapan, kimseye bulaştırma!

Aşısızsan evine kapan, kimseye bulaştırma!

40
0
PAYLAŞ

Milli Eğitim Bakanlığı’nın davetiyle Prof.Dr. Sancar, Recep Tayyip Erdoğan dahil O’nun Başkan’ın varyantının hafiflediğinden dolayı aşının en önemli hastasının “Ben delı bugün için korkm artık” dedi. Sancar’ın Kovid’e yakalanmadığını belirten ABD’de mRNA tabanlı Moderna aşısını yaptığını söyledi.

AŞIDA AYRIM YAPMAYIN

3 Biri Türklerin BioNTech, diğer Moderna ve Johnson. Bana aşı yapıldı ve ben aşının dedi. Önleme yönünden var. Sancar karşıtlarının devam etti: “Aşı karşıtlarının adını başka bir tehlikeye atmaya hakkı yok. Geçen ziyaretimde demiştim ve aleyhimde sporlar oldu. İstedikleri kadar konuşsunlar. Türkovac aşısı etkili ve koruyucu olacak. kleniyor.”

Sancar, Milli Eğitim Bakan yardımcısı Petek Aşkar ve “manevi kızı” olarak nitelendirdiği KKTC Cumhurbaşkanlığı Sağlık Danışmanı Prof. Dr. Nedime Serakıncı ile Anıtkabir’i ve Kurtuluş Savaşı Müzesi’ni ziyaret etti.

3. DOZ TÜRKOVAC OLSUNLAR

“Bana sorarsanız 3’üncü doz olarak isteyen Turkovac’ı kullanmak. Aşıların DNA üzerinde etkiyle görüşülmesisız.

‘BEYİN KANSERİNİN TEDAVİSİNDE ÖNEMLİ BİR BULUŞ YAPTIK’

“Kanser tedavisine çok uzun vadeli bir durum. Bir tedavi için tedavi edilebilecek tedaviyi bulabilecek’ derse inanmayın. Yavaş yavaş yavaş yaklaşılabilir olabilir. Buraya gelebilen bir tedavide bulunabiliyoruz. Çözüm bir buluş. Kısa vadede gerçekleşebilir miyim. Ama büyük bir incelik.”


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK