Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç’ı dilenciye benzetti

Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç’ı dilenciye benzetti

75
0
PAYLAŞ

Şarkıcı Tuğba Ekinci, TV8 2. Sayfa’da konuk olduğu Serdar Ortaç’ı hedef aldı. Ortaç’ı son gaflarıyla gündemden düşmeyen bir dilenciye benzeten Ekinci, “Bu hallerini görünce gülümsüyorum. Bilirsiniz ‘ağabey abla, önü mendil alın’ diyorlar. caminin avlusundakiler gibi.

Geçtiğimiz günlerde sahne aldığı salonda Beşiktaş’la ilgili yaptığı açıklamalarla hayranlarını kızdıran Serdar Ortaç, alkol aldığını ve konserlerinin iptal edildiğini söyleyerek özür diledi. 2. Sayfa programına konuk olan Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

“SERDAR SAĞLIKLI OLSA KADINLAR KAÇACAK”

Ekinci, “Bizim için değerli bir sanatçı kendine bakmalı. Ben hiç alkol kullanmadım. Herkes benim çok içtiğimi sanıyor ama ben alkol kullanmıyorum. Tadını da beğeniyorlar. Serdar kadınlarla bile kaçardı. sağlık durumu iyiydi ama İrlandalı birine göre Serdar bir Brad Pitt…

“MAHKEME TEKNİĞİ GİBİ OLDU”

Serdar o kadar da mutsuz değildi. Bu durumları gördükçe gülüyorum. Bilirsiniz caminin önünde ‘abla, abla, mendil al’ derler, tıpkı onun gibi. Bence abartıyor. Yıldız pozisyonu için hoş değil. Mahkeme tarafındakiler gibiydi” dedi.


  • Serdar ortaç
  • Tuğba Ekinci
  • dergi
  • beşiktaş
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK