Survivor Yasin Obuz’un ‘Bana racon kesemez’ sözlerine Acun Ilıcalı ateş püskürdü: Seni...

Survivor Yasin Obuz’un ‘Bana racon kesemez’ sözlerine Acun Ilıcalı ateş püskürdü: Seni buradan göndeririz

37
0
PAYLAŞ

TV8 ekranların tansiyonlarında Survivor All Star 2020’de yarışmacıların kutlamalarında düşmüyor. Geçen gece Survivor’ın ekranlarındaki yeni bölümünde Yasin ve Hikmet’in yeniden tartışma yaşaması damga vurdu.

Yasin, Hikmet’le tartıştığı esnada “Ben sana yaklaşımım ama sen hiç göstermiyorsun. Harbiden böyle bak. Hikmet eğer bana racon kesersen, buna inat alınmışn durum çok güzel gider. Ne Survivor’ı seviyorum ne kralını dinliyorum. Ben de yakarım seni de yakarım” sarf etti.

Hikmet de Yasin’e “Buranın bir küçük var o da Acun Icalı. Anladın mı? Adam olacaksın” dedi. Yasin ki Survivor’ım da yanacak, bilsem ki buranın küçük da Acun Ilıcalı’dır yine kimse bana racon kesemez” ise.

Adainde Yasin’in görüşlerine değinen Ilıcalı, “Ben prodüksiyonu temsil edecekler. ‘Muz kimse racon kesemez, Acun Ilıcalı da gelse kesemez’ diyorsun.

Ama buranın başı benim. Kurallara uymazsan seni yollarım. Benim sevdiklerimden ayrılamazsın. İhraç edilmene ramak kalmış ama hala cüretle aynı adamla tartışabiliyorsun. Ekip adına konuşulacak, anlatılacak ama bu senin bularının çekileceği anlamına gelecek. Eğer uymazsan küçük gelse, seni göndereceğiz” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK