Sırp model Tanja Dukiç sevgilisi tarafından darp edilmişti… Ünlü yönetmenin cezası ertelendi

Sırp model Tanja Dukiç sevgilisi tarafından darp edilmişti… Ünlü yönetmenin cezası ertelendi

34
0
PAYLAŞ

Ortaköy’de aynı zamanda evde, kıskançlık gündemdeki tartışmalarda Sırp modeli Tanja Dukiç’i darp yargıce uygulandı iddiasıyla Torlanan Çağrı Reşat Mehmet “Basit kasten yaralama” cezasından 9 ay ceza vuruldu. Tortop hizmeti cezanın ertelenmesine karar verildi. Duruşma çıkışında sanık Tortop, “Gittiğin gibi tutuklanmadım. Buna ölüm zaferi deniyor” dedi.

“KAZANAN BEN OLDUM FAKAT DAHA FAZLASINI BEKLİYORDUM”

Adliye tercihiyle avukatıyla açıklama yapan Tanja Dukiç, “En çok saldırıya uğrayan saldırılardan dolayı. hastaysam, hastaysam, hastaysam söyleyebildi ama çok hasta. profesyonel yalancı. hayatımda okumam en iyi yalancı. Babam, ailem ve arkadaşlarım burada bana destek olmak için geldiler.

İDDIANAME

İstanbul Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu’nca iddianamede, 2 Haziran 2019’da davalı Çağrı Reşat Mehmet Tortop ve Tanja Dukiç üzerinden kıskançlık nedeniyle tartışılan, sanığın elleriyle vurmak üzerinden Dukiç’i yara, bıçak ile satış tehdidinde… , Du’nun adli muayenesinde, şüphesinin olduğu tespit edildiğinden emin olundu. Sanık Tortop hakkında, “Cebir tehdit veya hile kullanarak kişi hürriyetinden yoksun kılma” suçundan 2 7 kadar kadar hapis cezasıdır. 9 Eylül’de öngörüsünüda, mütala verecek durumda olduğuna dair sanığın “Kas yaralamadan” 4 aydan 1 kadar kadar hapsini talep etmişti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK