Demet Akalın sataştı, Berfu Yenenler sert cevap verdi! “Arkadaşlar ya şikayet edeceğim…”

Demet Akalın sataştı, Berfu Yenenler sert cevap verdi! “Arkadaşlar ya şikayet edeceğim…”

44
0
PAYLAŞ

Sosyal medyayı bir şekilde kullanan ünlü şarkıcı Demet Akalın, gündeminde ünlü isimlerin giriş yaptığı polemiklerle aktif gündem oluyor. Son olarak gülşen hakkındaki yorumlarda bulunan Akalın’ın hedefindeki son isimler, oyuncu Eser Yenenler ve eşi 2015 Türkiye 4. güzeli Berfu Yenenler oldu. Sosyal medya hesabından Eser Yenenler ve Berfu Yenenler’in bir videosunu paylaşan Akalın videosu için, “Sıfır komikler, nasıl gülebiliyorsun? Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ay” yorumunu yazdı. Bu sözlere Berfu Yenenler’den yanıt gecikmedi.

BERFU YENENLER’DEN DEMET AKALIN’A BEYİNSİZ YORUMU

Berfu Yenler, Demet Akalın’ın sosyal medyada alayı da olan alışveriş paylaşımını kendi ana konusunda gösterilmiştir. Yenenler bu vesileyle, görselinin de yer aldığı bir “Use İt (Kullanım) yazısı da ekledi.

Yenenler, Akalın’ın alayı konusu olan bölümdekilere benzer şekilde, “Arkadaşlar iyi durumdayken önce 127 liraydı sonra 254 lira oldu sonra 381 lira olduktan sonra 508 lira oldu.

NE OLMUŞTU?

Bir online alışveriş satın alan alan Demet A’nın sosyal alışverişinde alışverişin ekran yerde, “Almayın! notuyla paylaşmıştı.

Ancak Akalın’ın adeti 300 lira olan olandan sepetine 3 tane eklendiği için görüntülendiği için ulaşıldığı ortaya çıktı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK